Quake.cz - czech quake fan site
 
Trailers: id Software, Killat0n
Start: Basics, Weapons
Tune it: Config Generator
Master it: Hud Generator
Platform: QL PRISM


 Co je Quake Live?
 Představení QL v Grunex.tv
 Chci zkusit QL


 
Join Us On Facebook!!

TDM PICKUP

Quake 4 guide by Hawr1x

Quake 3 ULTIMATE! guide by X|cht

Jak hrát Q2 ONLINE? by kkubass

QuakeWorld guide for newbies by JohnNy_cz

ezQuake modern Quakeworld client

nQuake QuakeWorld balíček

BREAKDOWN HQ

Quake Defrag Calendar 2007 by TopB

Encyklopedie Dooma a Quake by Pavel Trnčák

www.quakechannel.cz

http://quake2.gamepark.cz

MAXELL's HOMEq4.news
 Quake.cz komunita na Discordu. 1 comment
Čest všem Quakerům, již pár dní jede oficiální Discord kanál Quake.cz. Kdo z Vás zná a ví, tak může následovat tento link https://discord.gg/TQEJJwv


Kdo nezná, tak v následujících řádních se pokusím popsat, jedná se o hlasový a textový komunikátor, který možná někteří znáte v podobné formě jako #slack který využívají vývojáři. V této podobné formě pro hráče je zcela zdarma dostupný Discord.

Nejlépe bych popsal Discord jako kombinaci IRC a Teamspeaku/Mumble, zde se kanály dělí na textové a hlasové. Veškeré nastavení ovládne snad kdokoliv a bez sebemenších problémů.

Pokud tedy chcete být v kontaktu s dávno ztracenými kvakery, kteří se opětně shledávají díky této aplikaci, tak následujte již v ůvodu zmiňovaný link https://discord.gg/TQEJJwv Chat se otevře ve webovém prohlížeči, kde vám bude nabídnuta registrace a další možnosti synchronizace kontaktů, které lze přeskočit, registraci bych ale rozhodně doporučil, pro ty kteří s námi chtěli být stále v kontaktu, včetně nainstalování applikace, která nabízí o něco více něž jen webové rozhraní. Discord app je multiplatformní, takže si dle svého naleznete svojí verzi, současně lze najít i odlehčenou verzi pro Android na Google Play
......
- cuky

q4.news
 13.08.2012 Adroits Points Cup #1/#2 8 comments
       Vypadá to že QUAKE ztratil podporu v každotýdením ZOTAC CUPu, ale máme tady začátek série šesti turnajů Adroits Points Cup. První v celkovém součtu bodů získá volný vstup na Adroits LAN duel tournament. Alternativní mappool určitě všem přinese hodně zábavy :)

Adroits Points Cup #1
http://binarybeast.com/xQL1208100
DATE: Tuesday 14th August 2012
TIME: 18:00 CEST
CHECK-IN: 17:30 CEST

CONTACT: #Adroits.Quake on irc.quakenet.org:6667

Adroits Points Cup #2
http://binarybeast.com/xQL1208110
DATE: Saturday 18th August 2012
CHECK-IN: 15:30 CEST

CONTACT: #Adroits.Quake on irc.quakenet.org:6667- FrOgfOOt

 08.06.2012 Velké finále ASUS NQL3 už zítra v Brně! 9 commentsJiž tuto sobotu 9. června bude v Brně od 13:00 na velkolepé akci ASUS FINALS slavnostně zakončena 3. sezóna ASUS NQL3 s cenami v hodnotě přes 40 000 Kč. Po třech měsících dramatických soubojů jsou na programu závěrečné zápasy o 3. místo blackf1re vs Br3Jk a velké finále forst3n vs Krysa. To vše se tradičně odehraje na pódiu v sále Břetislava Bakaly s kapacitou 300 diváků za doprovodu zkušených komentátorů a projekcí na plátno.

Návštěvníci budou mít jedinečnou šanci vidět v akci nejlepší domácí hráče a vychutnat si spolu s dalšími příznivci tohoto stále populárnějšího herního odvětví nezapomenutelnou atmosféru, která se dá v mnoha směrech srovnat se světovými turnaji. Všichni Quakeří jsou zváni a není problém zajistit VIP vstup zdarma! CYA ZÍTRA!

 22.05.2012 Videosestřih 3. turnaje ASUS NQL3 2 comments
Sestřih závěrečného LAN turnaje základní části ASUS Národní Quake ligy 3, který se uskutečnil 4. května v brněnské herně Velký Špalíček a z vítězství se po zdolání blackf1ra již podruhé radoval forst3n.


 22.05.2012 Rozhovory z 3. turnaje ASUS NQL3 2 comments
Rozhovory z závěrečního LAN turnaje základní části ASUS Národní Quake Live ligy 3, který se uskutečnil  v sobotu 4. května v brněnské herně Velký Špalíček.


 10.05.2012  Videosestřih ASUS NQL3 LAN #2 3 comments
Máme tu pro další videosestřih, tentokrát z 2. turnaje ASUS Národní Quake ligy 3, který se v Brně uskutečnil 14. dubna a představil se na něm poprvé také dvojnásobný šampión Krysa.Ten bezproblémů dokráčel do finále, kde narazil na forst3na. Hráč NecroRaisers dokázal předvést bojovný výkon, hlavně na druhé mapě Furious Heights, kde podlehl až v prodloužení. Nic to však nezměnilo na faktu, že si Krysa odnesl zlato výsledkem 3:0.

 10.05.2012 Rozhovory z ASUS NQL3 LAN #2 4 comments
Rozhovory z druhého LAN turnaje ASUS Národní Quake Live ligy 3, který se uskutečnil  14. dubna v brněnské herně Velký Špalíček.


 01.05.2012 Quake live update@30.4.2012 17 comments
Chtěl jsem napsat newsku ohledně dnešního updatu. Dokonce jsem jej i napsal. Ale aMode řekl ne a celej text přesunul teleportem rovnou do lávy ... A aano, lama si to před kliknutím na save neuložila...

Takže pouze zalinkuju change log.

A zmíním tu nejdůležitější část: ode dneška až do neděle 6. mohou všichni hrát premium arény for free.

Pokud bude zítra čas, tak tento mikro zápisek doplním.

-L

 26.04.2012 Videosestřih ASUS NQL3 LAN #1 7 comments


Podívejte se na videosestřih z průběhu úvodního LAN turnaje ASUS Národní Quake ligy 3, který se uskutečnil 31. března v brněnské herně Velký Špalíček. Na akci se představilo spoustu nových tváří. Nebyla nouze o napínavé okamžiky a několik překvapení, nakonec však dle předpokladů dominovali hráči forst3n a MatoD, kteří prošli turnajem bez porážky a střetnuli se ve finále.

ASUS NQL3

 To si s přehledem pohlídal reprezentant NecroRaisers forst3n, který zdolal slovenského veterána 3:0 a mohl se tak se zlatou medailí na krku radovat z prvního důležitého vítězství v sezóně.


 26.04.2012 Rozhovory z ASUS NQL3 LAN #1 3 comments
Rozhovory s hráči postupujícími do play off v průběhu úvodního LAN turnaje ASUS Národní Quake Live ligy 3, která se uskutečnila 31. března v brněnské herně Velký Špalíček.


 05.04.2012 [Quakeworld] Interview Zalon - Qhlan 2011 2 comments
Co nás čeká v Quakeworldu a nejen to se dozvíte v rozhovoru s Zalonem, s člověkem který není jen na pozadí European Quake League, ale za spousty dění okolo qw scény, tak si poslechněte jak má qw našlápnuto a co ho do budoucna čeká, ale i spousta dalších vtipných hlášek a to nejen "fotbale" :)-c

  Quake.cz komunita na Discor  Quake kalbage 2014  Quake Live - Memorial 3  Praha - TDM LAN   QUAKECON 2013  Když je ta středa  Rozhovor s Tykem
last comments
  Euro Open Cup - Teams  Quake.cz komunita na Discor  Quake 3 Guide - komunita a   Záviděníhodná návštěva id S  Rozhovor s Debtorrem
 
 
 
 
 
newer  older

Czech Quake powered by InterneXt