Quake.cz - czech quake fan site
 
Trailers: id Software, Killat0n
Start: Basics, Weapons
Tune it: Config Generator
Master it: Hud Generator
Platform: QL PRISM


 Co je Quake Live?
 Představení QL v Grunex.tv
 Chci zkusit QL


maps
 
Join Us On Facebook!!

TDM PICKUP

Quake 4 guide by Hawr1x

Quake 3 ULTIMATE! guide by X|cht

Jak hrát Q2 ONLINE? by kkubass

QuakeWorld guide for newbies by JohnNy_cz

ezQuake modern Quakeworld client

nQuake QuakeWorld balíček

BREAKDOWN HQ

Quake Defrag Calendar 2007 by TopB

Encyklopedie Dooma a Quake by Pavel Trnčák

www.quakechannel.cz

http://quake2.gamepark.cz

MAXELL's HOMEq4.maps
Placebo Effect by wviperw  
Vynikající 1on1 mapa jejíž autorem je wviperw a která nese jméno Placebo Effect právě došla ve svém vývoji do finální fáze.

Mapa, byla původně připravována pro Q3 CPMA, nicméně se moc neuchytila a tak došlo k jejímu přepracování pro Q4.

Mapa je složena ze čtyř místnostní, které jsou rozděleny ochozy do tří výškových úrovní. Ty pak poměrně jednoduchým způsobem spojují výše uvedené místnosti.

Posty:
Megahealth room - Megu naleznete na plošince v místnosti, která je spojena ze spodní části teleportem k Hyperblasteru. U Hyperblasteru se nachází jeden z respawnů v této místnosti. V druhé části místnosti, která je spojena s Rail Roomem je dále umístěn Raketomet. Pod raketometem je druhý respawn s luxusním výhledem na rail.

Central Room - Centrální místnost navazuje na Megahealth Room hned několika cestami. Spodní část místnosti ústí k Meze přes Rail Gun, u kterého je další z respawnů. Střední cesta vede přes Raketomet - i u něj se můžete objevit - a horní pak na ochoz u Hyperblasteru, taktéž se svý respawnem. Ostatní chodby v této místnosti vedou k Lightning Gunu a místnosti s Red Armorem. V horní části této místnosti je pak umístěna brokovnice, ke které ústí i obousměrný teleport ze spodní části centrálu.

Red Armor Room - Tato místnost přímo navazuje na Centrál, u RA je umístěn granátomet s respwnem a teleport do horního patra, u jehož výlezu se pak nachází další z mnoha respawnů této mapy. Druhá cesta z tohoto "výklenku" pak vede k LG a YA.

Lightning Gun Room - LG je umístěno na plošince, na kterou se dostanete pomocí Jump Padu. Po pravé straně místnosti naleznete Yellow Armor a respawn, druhá cesta pak vede k Armoru červenému a je  taktéž vybavené svým respawnem.

Itemy:
1x Red Armor, 1x Yellow Armor, 1x Megahealth

Zbraně:
Raketomet, Hyperblaster, Granátomet, Rail, ShotGun, Shaft

DOWNLOAD Placebo Effect

Související odkazy: wviperw`s homepage

  Quake.cz komunita na Discor  Quake kalbage 2014  Quake Live - Memorial 3  Praha - TDM LAN   QUAKECON 2013  Když je ta středa  Rozhovor s Tykem
last comments
  Quake 3 Guide - konfig, zbr  Trnávka 2k8 - Reportage - P  Euro Open Cup - Teams  Quake.cz komunita na Discor  Quake 3 Guide - komunita a
 
 
 
 
 

Czech Quake powered by InterneXt