Quake.cz - czech quake fan site
 
Trailers: id Software, Killat0n
Start: Basics, Weapons
Tune it: Config Generator
Master it: Hud Generator
Platform: QL PRISM


 Co je Quake Live?
 Představení QL v Grunex.tv
 Chci zkusit QL


maps
 
Join Us On Facebook!!

TDM PICKUP

Quake 4 guide by Hawr1x

Quake 3 ULTIMATE! guide by X|cht

Jak hrát Q2 ONLINE? by kkubass

QuakeWorld guide for newbies by JohnNy_cz

ezQuake modern Quakeworld client

nQuake QuakeWorld balíček

BREAKDOWN HQ

Quake Defrag Calendar 2007 by TopB

Encyklopedie Dooma a Quake by Pavel Trnčák

www.quakechannel.cz

http://quake2.gamepark.cz

MAXELL's HOMEq4.maps
A Man Called Sun by Lukin  
Mapa A Man Called Sun od Lukina byla vybrána do "Velké pětky" - map které budou podporovány soutěžemi CPL.

Jelikož je předpoklad, že ustanovení této pětice bude mít dopad i na evropskou scénu, připravil jsem pro vás rozbor této mapy.

Mapa je tvořena Centrálním nádvořím a 4 místnostmi umístěnými v jeho sousedství. Velikostí a faktem, že v ní není rail by sa dala považovat za nástupce Phranticu a je příslibem pro výborné a zábavné zápasy.
Posty:
Central - této mapy je rozdělena do tří výškových úrovní. Ze spodní části místnosti je přístup k Megahealthu s Granátometem a místnosti s raketometem. Po respawnu v této místnosti máte na protilehlé plošince umístěný raketomet, za jehož levým sloupem je Yellow Armor. V horní části centrálu je pak Brokovnice s dalším respawn. Od brokovnice je možné seskočit k Raketometu, případně pro Yellow Armor.

LG Room - Tato místnost částečně zasahuje do Centrálu balkónem. V rohu této místnosti, která obsahuje kanál umožňující kontrolovat Megu se nachází první respawn. Druhý je pak umístěn za rohem, přímo u Shaftu. Z této místnosti lze po balkónu pokračovat směrem k Red Armoru a Plazmě.

Red Armor - RA je v této mapě umístěno podobným způsobem jako v Aerowalku, najdete ho skleněné římse v chodbě u Plazmy. Na RA taktéž vede zkratka ze spodní části levelu, od Raketometu. Mezistanici na této cestě tvoří právě Plazma.

Raktomet - Raketomet je místnost do které ústí teleport z horní části Centrálu. Druhou možností přístupu je chodba jejíž levá část tvoří začátek tunelu ústícího k Plazmě a RA. Pravá pak vede na spodní úroveň centrální místnosti. V horním rohu místnosti pak naleznete "propadlo" od Brokovnice. V rohu místnosti je další z respawnů této mapy.

Poslední respwn v této mapě je umístěn poblíž malého balkónku v Centrálu. Chodba uprostřed níž se můžete objevit vede doleva směrem k Red Armor. Za balkónkem, který je přímo proti vám je obousměrný teleport k Raketometu.

Mega - V místnosti, jejíž jedinou přístupovou cestou je spodní část Centrálu, se nachází Granátomet. Mega se v této mapě objevuje po 60 sekundách a teleport, který v této místnosti je vás vyplivne u Raketometu a Yellow Armor.

Itemy:
1x Red Armor, 1x Yellow Armor, 1x Megahealth

Zbraně:
2x Raketomet, Granátomet, Brokovnice, Plazma, Shaft

DOWNLOAD A Man Called Sun (1,6 MB)

  Quake.cz komunita na Discor  Quake kalbage 2014  Quake Live - Memorial 3  Praha - TDM LAN   QUAKECON 2013  Když je ta středa  Rozhovor s Tykem
last comments
  Quake 3 Guide - konfig, zbr  Trnávka 2k8 - Reportage - P  Euro Open Cup - Teams  Quake.cz komunita na Discor  Quake 3 Guide - komunita a
 
 
 
 
 

Czech Quake powered by InterneXt