Quake.cz - czech quake fan site
 
Trailers: id Software, Killat0n
Start: Basics, Weapons
Tune it: Config Generator
Master it: Hud Generator
Platform: QL PRISM


 Co je Quake Live?
 Představení QL v Grunex.tv
 Chci zkusit QL


archiv
 
Join Us On Facebook!!

TDM PICKUP

Quake 4 guide by Hawr1x

Quake 3 ULTIMATE! guide by X|cht

Jak hrát Q2 ONLINE? by kkubass

QuakeWorld guide for newbies by JohnNy_cz

ezQuake modern Quakeworld client

nQuake QuakeWorld balíček

BREAKDOWN HQ

Quake Defrag Calendar 2007 by TopB

Encyklopedie Dooma a Quake by Pavel Trnčák

www.quakechannel.cz

http://quake2.gamepark.cz

MAXELL's HOMEq4.news  q4.news  q3.news  q2.news  qw.news
 16.02.2008 Přehled NQR Gold Cup
NQR Nations Quake Rank

Soma sepsal přehled klanů v Gold Cupu NQR.

V tomto NQR se do QW vrací spousta legend a teamplay-skilled mozků. Jména jako Gamer (KOFF), Valla (Fragomatic) a Zhin (Clan MalFunction) budou zaručeně vzbuzovat ovace po celý průběh NQR. K tomu připočtěme stále aktivní starplayers a jejich klany, například Milton (The Viper Squad), Reppie (nový klan Star Alliance) a Molecule (Suddendeath) a o zábavu je postaráno. Za pozornost rovněž stojí týmy Antiquad a Easyriders.

Trojice klanů KOFF, Fragomatic a Clan MalFunction tak stojí před výzvou neporazitelného klanu The Viper Squad, vítězů nedávné EQL, a je víc než jasné, že tyhle čtyři klany zásadním způsobem promluví do medailových pozic.

Smutnější zprávou je nejasná situace kolem klanů Slackers a Firing Squad, je otázkou, jestli tyhle stálice teamplay scény v tomto ročníku uvidíme.
Ale i kdyby ne, náplast na tuto bolístku je více než dostatečná, osobně si nenechám žádný ze zápasů mezi KOFF, f0m, CMF a TVS ujít.  Už první hra KOFF - TVS ukázala, kde je vrchol současné QuakeWorld Teamplay.

- JohnNy_cz

Autor: 
Text: 


JohnNy_cz 14:06 @ 16/02/08
Jojo, e1m2 demo hot! doporučuju. Většinu doby jeden hráč s RL v každém týmu, zodpovědný za oblast pokrývající skoro půl mapy, zbytek týmu bojující na všech frontách, celkem přes 440 fragů v mapě s jedním raketometem
 
cuky 13:54 @ 16/02/08
jo taky sem zvedavej jake to letosni NQR bude, jinak to co predvedli TVS vs KOFF hned na uvod je opravdu masakrozni predstaveni!
 

  Quake.cz komunita na Discor  Quake kalbage 2014  Quake Live - Memorial 3  Praha - TDM LAN   QUAKECON 2013  Když je ta středa  Rozhovor s Tykem
last comments
  Quake 3 Guide - komunita a   Záviděníhodná návštěva id S  Rozhovor s Debtorrem  Rozhovor s Debtorrem  Rozhovor s Debtorrem
 
 
 
 
 
back to news

Czech Quake powered by InterneXt