Quake.cz - czech quake fan site
 
Trailers: id Software, Killat0n
Start: Basics, Weapons
Tune it: Config Generator
Master it: Hud Generator
Platform: QL PRISM


 Co je Quake Live?
 Představení QL v Grunex.tv
 Chci zkusit QL


archiv
 
Join Us On Facebook!!

TDM PICKUP

Quake 4 guide by Hawr1x

Quake 3 ULTIMATE! guide by X|cht

Jak hrát Q2 ONLINE? by kkubass

QuakeWorld guide for newbies by JohnNy_cz

ezQuake modern Quakeworld client

nQuake QuakeWorld balíček

BREAKDOWN HQ

Quake Defrag Calendar 2007 by TopB

Encyklopedie Dooma a Quake by Pavel Trnčák

www.quakechannel.cz

http://quake2.gamepark.cz

MAXELL's HOMEq4.news  q4.news  q3.news  q2.news  qw.news
 01.02.2009 ESL Quake 3 CPMA 1on1 - eJo
iNFO RESULTS eJo duFo Angry

Pavel "eJo" Cihlář

Heero-2b: Gratuluji k 1. místu v turnaji, Můžeš se nám ve zkratce představit a jak ses dostal ke Quake 3?

eJo: Dík draku, jsem trošku překvapený :) ale stalo se. Je mi 24 studuju posledním rokem slezskou univerzitu. Ke quakovi 3 jsem se dostal někdy v létě 2001, přes kámoše ze střední (QT|asher - to už asi nikomu moc neřekne :)) hrál jsem léta čistě offilne + občas nějaké LANY. Net s kterým se dá hrát mám doma něco přes dva roky.

Heero-2b: Jak bys zhodnotil svoje působení v turnaji? Můžeš nám říct pár slov k průběhu finále?

eJo: Tak především pro mě bylo překvapení to, že jsem se do finále vůbec dostal natož, že jsem ho vyhrál. V prvním kole jsem hrál s Daoleqem, o kterém jsem toho donedávna moc nevěděl, ale hrál jsem s ním nedávno jednu hru právě taky v ztn, kde mě docela proháněl, tak jsem snažil vzít to seriózněji hned od začátku a zadařilo se. Každopádně gg. V druhém kole jsem měl kliku na výběr mapy, protože nevím jak by to vypadalo v jakékoliv jiné mapě proti Lukerovi :) než v aeru.

Ve finále WB jsem narazil na duFa v dm6. Dufo si udělal náskok hned ze startu a asi v půlce vedle o 10 fragů. Mě se pak částečně povedlo dostat se do mapy, ale dufo si to zkušeně uhlídal, a prakticky mi nedal vůbec šanci.

Ve finále lb jsem hrál proti angrymu v pt4. Od začátku se mi dařilo držet rail a hlavně se jím trefovat. Vytvořil jsem si slibný náskok, který ale zhruba v půlce mapy Angry stáhl na polovinu. Pak se mi však povedlo pár zásahů railem a dostal jsem se zpátky do mapy, a už jsem to udržel až do konce.

Před grand finále jsem si nedával moc šancí, protože duFo je nejlepší SVK duelista šoučasnosti!!! Naštěstí se mi v ztn podařilo hned ze startu držet si všechny itemy a pomalu sbírat fragy, docela jsem měl štěstí na respowny a dařilo se mi trefovat railem.
Poslední mapa turnaje Aero byla trošku infarktová :) Sice jsem neměl zrovna nejlepší počáteční respawn (gl) a musel jsem z počátku bránit,
ale s troškou štěstí se mi podařilo dufa zabít a převzít kontrolu nad itemy, vybudoval jsem si náskok 9 fragů, který však někdy kolem 10 minuty dufo smazal.
A dokonce dvě minuty dokonce si vypracoval pěti fragové vedení, které jsem naštěstí dokázal ještě srovnat, a šlo se do prodloužení.
Tam mě sice fragnul dufo jako první, ale podařilo se mi srovnat, a pak zhruba 5s před koncem se mi podařilo dufa zabít po druhé a vyhrál jsem o frag.
Každopádně wp duFo.

Heero-2b: Co říkáš na systém ESL a jak hodnotíš organizaci tohoto turnaje?

eJo: Todle byl můj první turnaj, který organizovalo ESL, není nic na co bych si mohl stěžovat!! Organizace byla bezproblémová, není co vytýkat. :)

Heero-2b: Poslední otázka. Co řikáš na výkon tvých soupeřů v turnaji, zejména pak duFa?

eJo: Dufo hrál velice dobře, musím přiznat, že zejména v aeru to bylo docela o štěstí, že se mi ho podařilo porazit.
Příjemným překvapením pro mne bylo umístění angryho, vím, že to je dobrý hráč, ale nevěděl jsem zda to dokáže prodat v turani. Hlavně jeho vítězství nad Lukerem jsem nečekal.

Heero-2b: Dobře eJo díky za rozhovor a ještě jednou gratuluji k tvému 1. místu v turnaji, ahoj

eJo: Není zač. Já děkuju za perfektně zorganizovaný turnaj ;) hodně štěstí do budoucna draci!

Autor: 
Text: 


Novinka neobsahuje žádné komentáře

  Quake.cz komunita na Discor  Quake kalbage 2014  Quake Live - Memorial 3  Praha - TDM LAN   QUAKECON 2013  Když je ta středa  Rozhovor s Tykem
last comments
  Euro Open Cup - Teams  Quake.cz komunita na Discor  Quake 3 Guide - komunita a   Záviděníhodná návštěva id S  Rozhovor s Debtorrem
 
 
 
 
 
back to news

Czech Quake powered by InterneXt