Quake.cz - czech quake fan site
 
Trailers: id Software, Killat0n
Start: Basics, Weapons
Tune it: Config Generator
Master it: Hud Generator
Platform: QL PRISM


 Co je Quake Live?
 Představení QL v Grunex.tv
 Chci zkusit QL


archiv
 
Join Us On Facebook!!

TDM PICKUP

Quake 4 guide by Hawr1x

Quake 3 ULTIMATE! guide by X|cht

Jak hrát Q2 ONLINE? by kkubass

QuakeWorld guide for newbies by JohnNy_cz

ezQuake modern Quakeworld client

nQuake QuakeWorld balíček

BREAKDOWN HQ

Quake Defrag Calendar 2007 by TopB

Encyklopedie Dooma a Quake by Pavel Trnčák

www.quakechannel.cz

http://quake2.gamepark.cz

MAXELL's HOMEq4.news  q4.news  q3.news  q2.news  qw.news
 22.02.2009 Czech & Slovak DeFRaG competition 2009 je tu!!!
Ahoj DeFRaGeři a Quakeři, po delší pauze je tu očekávaná CzSk2009! Pořádám ji opět já s RiPPeRem. Po perfektní CzSk2007 bude dost těžké udržet úroveň ale věřím, že se nám to povede a tento v pořadí již pátý ročník bude nejméně stejně dobrý jako jeho předchůdci.

DeFRaG
Krátce pro ty co se s DeFRaGem ještě nesetkali. Jedná se o trickový mód do Quake3. Kde je cílem doběhnout speciální mapy v co nejlepším čase za pomocí strafe a případných zbraní. Jako malou ukázku dávám odkaz na CzSk2007 The movie a TOBU best of CzSK DeFRaG. Pro první kroky v DeFRaGu se odkážu na defrag tutoriál od RiPPeRa, kde najdete vše více či méně potřebné.

Co je CzSk Competition?
CzSk DF Comp je tradiční soutěž v DeFRaGu pořádaná výhradně pro české a slovenské hráče. Hraje se na určitý počet kol, letos pravděpdobně 6 kol. Každé kolo se hraje přesně týden. Soutěže se může účastnit každý, i kdo třeba zatím DeFRaG nezkoušel. Jako tomu u CzSk bývá zvykem, mapy jsou navržené tak, že je dokáže doběhnout prakticky každý ale zároveň se v nich ani skiller nenudí. Na zkoušku doporučuji zkusit nějakou mapu třeba z loňského ročníku v CzSk archivu, kde najdete i dema pro inspiraci.

Registrace již byla spuštěna. Pro to aby jste se úspěšně přihlásili, je třeba si registrovat účet na oficiálním webu soutěže a to i v případě, že jste se účastnili CzSk2007. Staré účty byly smazány. Poté stačí nakliknout co vše chcete hrát. Soutěžit se bude ve standardních DeFRaG fyzikách CPM i VQ3 a to jak jednotlivě tak v týmech. Pravidla pro účast a hru najdete ZDE.

Registrace potrvá až do 28. února/februara a 1. března/marca začínáme.
Servery se poslední dobou hemží novými jmény, tak věřím, že se přidají a změří síly s ostatními v tradiční CzSk.

V případě jakýchkoliv dotazů se ptejte v guestbooku nebo kontaktujte mě na #cEt @ Quakenet.
- Ex1tuS

Autor: 
Text: 


-pjr- 13:41 @ 22/02/09
\o/
 

  Quake.cz komunita na Discor  Quake kalbage 2014  Quake Live - Memorial 3  Praha - TDM LAN   QUAKECON 2013  Když je ta středa  Rozhovor s Tykem
last comments
  Euro Open Cup - Teams  Quake.cz komunita na Discor  Quake 3 Guide - komunita a   Záviděníhodná návštěva id S  Rozhovor s Debtorrem
 
 
 
 
 
back to news

Czech Quake powered by InterneXt