Quake.cz - czech quake fan site
 
Trailers: id Software, Killat0n
Start: Basics, Weapons
Tune it: Config Generator
Master it: Hud Generator
Platform: QL PRISM


 Co je Quake Live?
 Představení QL v Grunex.tv
 Chci zkusit QL


archiv
 
Join Us On Facebook!!

TDM PICKUP

Quake 4 guide by Hawr1x

Quake 3 ULTIMATE! guide by X|cht

Jak hrát Q2 ONLINE? by kkubass

QuakeWorld guide for newbies by JohnNy_cz

ezQuake modern Quakeworld client

nQuake QuakeWorld balíček

BREAKDOWN HQ

Quake Defrag Calendar 2007 by TopB

Encyklopedie Dooma a Quake by Pavel Trnčák

www.quakechannel.cz

http://quake2.gamepark.cz

MAXELL's HOMEq4.news  q4.news  q3.news  q2.news  qw.news
 17.03.2009 rozhovory r3spect 4v4 turnaj
Otázky:
1. Ahoj gratuluji k 1./2. místu v turnaji, jak hodnotíš průběh finále, utkvěl ti v hlavně nějaký zvláštní moment?

2. Jak dlouho hraješ fps hry a q3 online?

3. Dostal jsi se do top TDM týmu, byla to dlouhá cesta se dostat do top týmu nebo jsi byl přírodní talent?

4. Jaký byl tvůj největší úspěch v tvé kariéře?

5. Osobní otázka, co děláš kromě gamingu?

Linkin:

Já osobně jsem měl mizerný den a nechtělo se mi hrát. Rozehrál jsem jen asi 20min před zápasem. Od začátku mapy ospdm5  jsem měl pocit, že to neodpadne dobře, v jeden moment vedli dokonce o 30 fragů. Dokázali jsme ale dorovnat a dokonce o pár fragů zvítězit.

Bylo mi jasné, že v dm14 zahrajeme dobře, přestože zyv tvrdí, že mu nejde. Snažili jsme se kontrolovat vše co šlo a nabrali veliký náskok. Přišlo mi, že jsme hráli dm14 velice dobře, ale také, že polský team nebyl bohužel v jejich obvyklé formě.  Jsem ale rád, že jsme vyhráli 2:0.

 

K hraní Quake 3 me přivedl můj bratr AppleSeed. Hra se mi líbila, tak jsem ji zkusil. Hráli jsme spolu spoustu duelů na LAN, a přestože jsem ho nebyl schopen fragnout ani jednou, neodradilo mě to  a chtěl jsem se zlepšit. Quake 3 je pravděpodobně jediné FPS co mě opravdu baví, prestože jsem zkusil UT,CS, Warsow,…  Hraju Q3 8 let, možná ještě déle, už si ani nepamatuju J.

 

Nemůžu říct, že bych byl přirodní talent, hrál jsem opravdu hodně se svým bratrem i offline. Zkusil jsem všechny možné módy, CTF, TDM, RA3, 1v1, FTag, ale skutečná motivace je pro mě jenom TDM. Je to nejlepší  vůbec a je velká škoda, že  už nejsou velké LAN (např. od ESWC). I 2v2 je super, ale to je také maximálně v Asus Cupu, a bohužel ani já ani můj spoluhráč Unity si nemůžeme dovolit jet.

 

Takže abych to shrnul, hrál jsem opravdu hodně abych získal svůj aim a pracoval na sobě abych se naučil TDM pořádně. Klany P1mp a IC byli moje vzory. Nevím jistě, asi žádný moment v hráčské „kariéře“ nepovažuji za nejlepší, ale pamatuji si mnoho skvělých momentů, například hraní za francii v ESWC, to, že jsem jeden z top francouzských TDM/CTF hráčů. Největším úspěchem by bylo vyhrát mezinárodní LAN, ale protože LANy jsou jen o duelu, tak to se asi nestane.. J.

 

Poslouchám hodně muziky, hraju fotbal, jezdím na kole, trávim čas s kamarády, hraju si s After Effects, a trávím pěkné okamžiky s přitulkou… asi jako každý teenager mého věku.

 

Zik:

Těšil jsem se na finále, přestože jsme neměli moc času trénovat. Hra byla výborná, škoda toho mizerného konce ospdm5, kdy jsme přisli o náskok 30 fragů. Ale co, hráli opravdu dobře, ale hádám, že jsme mohli vyhrát. V dm14 hráli miel nečekaně agresivně a podle výsledku je jasné, že to byla dobrá taktika. Powerupy spawnovali také lépe pro ně, takže gg.

 

Asi před 7 lety jsem začal hrát s kamarády na lanu všecky možné pc fps hry a dokonce i konzolové, například kingpina, tekkena. Asi 4-5 let hraju většinou online.

 

Asi mám trochu talentu na hraní teamových her, těší mě když se podaří něco vyhrát. Ale je jasné, že jsem musel hrát hodně hodně a hodně hodin denně abych se dostal na současnou úroveň.

 

Abych byl upřímný, neuvědomuji si konkrétní největší úspěch, každý vyhraný turnaj přináší skvělý pocit. Mám za sebou několik skvělých Lan v polsku. Mimo Polsko jsme až donedávna nemohli online hrát kvulí špatnému připojení, ale také se nám podařilo dosáhnout několika vítězství, kterých si cením. Také CPL nordic byl skvělý Lan turnaj, jediný mezinárodní, kterého jsem se zúčastnil a zároveň dopadl dobře.


Pití piva, flákaní se s přítelkyní a flákání se s kamarády. Nemám žádné speciální hobby, jenom běžné věci. Jsem takový lenivý chlapec J.


Zyv:

Dik, ale jo šlo to dobře. Start ospdm5 byl hrozný, nechali jsme TP zabrat ra i rail, ale dokázali jsme se postupně vrátit do zápasu a dokonce s trochou štěstí vyhrát. Dm14 je pro mě vždycky nejistá, ale dařilo se mi lépe než jsem očekával, přestože jsem hodně kempil, což je vidět na dmg. Nějaký specifický moment? .. Měl jsem jeden pěkný quadrun v ospdm5, jinak snad nic.

 

Ja a moji kamarádi jsme hráli o víkendech než jsme měli broadband připojení, jakmile se k nám dostalo ADSL, začali jsme hrát online a pak už nepřestali. Nejsem si jistý jak je to už dlouho, ale bude to alespoň 6-7 let.

 

Začátky byli těžké, protože jsem pořídil kvalitní připojení o dost později než ostatní hráči ve Švédsku. A jako ve všech sportech/hrách nedostaneš nic zadarmo, jenom protože máš trochu talentu, musíš hrát hrát hrát abys ses zlepšil. Ale jo, věřím, že někteří lidé mají talent, který jim umožní dostat se na určitou hladinu za kratší čas než ostatní.

 

Kvalifikovat se do EC 2v2 Q3tdm lan finále s laburem (wtf kdo to je? Nebo je to preklep a myslel labour? ) a EC Q4 4v4 lanfinale s FOE, přestože jsem kvůli špatným okolnostem nemohl jet ani na jedno finále.

 

Cvičím dvakrát denně v tělocvičně a běhám.Kertal

Dopadlo to pro me dobre. Pred zapasem jsem mel nejaky problemy s pocitacem (s windows) a myslel jsem, ze to nebudu moct odehrat. Ale vlastne jsem ted po zapase trochu zklamany. V osp5 to bylo velmi tesne, ale v poslednich par minutach jsme udelali nekolik spatnych taktickych rozhodnuti. Dm14 byla z nasi strany sbirka chyb, takze bez komentare. :)

Q3 hraju od sameho zacatku s kratsimi ci delsimi pauzami a FPS obecne od 6ti let - Wolfsteina jsem dohral bez cheatu :P

Myslim si, ze nemam vubec zadny talent a do TOPky jsem se dostal pouze cvicenim. Zabralo to nejaky cas, ale nyni se v TDM citim dobre a nebojim se soupere se kterym hraji. Nevim jestli me nekdo v Evrope zna, ale v Polsku jsem porad hraval dobra TDMka. Ale nikdy jsem nebyl nejlepsi a i kdyz jsem hral lepe nez ostatni top hraci, stal jsem vzdycky vzadu, kdyz prislo na prvni lineup.
Nyni me ale kazdy akceptuje jako hrace patriciho do prvniho lieupu a nerikaji veci jako treba: "ale kertal nehraje tak dobre jako f.e. kakaczoko" :P

Nejvetsi? Hmm, pamatuji si na dve neco jako impozantni vyhry. Prvni byla proti Northstars v nejakym eurocupu (s dinhz) a druha byla vyhra v mistrovstvi v "Poland from LB" . Bylo to, pokud si dobre pamatuji, proti Oldstyle a my jsme je podrtili 4:0 s velkym naskokem na kazde mape i pote, co jsme s nima prohrali v 'winning brackets'. A co se tyce duelu tak tam nemam zadny velky uspech - mozna jen to, ze jsem se dostal do Top8 v Eurocupu, i kdyz si myslim, ze tam nepatrim.


Studuju na dvou fakultach takze na konicky nemam moc casu. Ale mam rad gymnastiku/cviceni v telocvicne, fotbal (jak aktivni hrani, tak pasivni sledovani) a cteni knih.


Autor: 
Text: 


Valvalis 20:49 @ 18/03/09
Labur je Zyvuv spoluhrac z In Action, kdyz pred lety hrali eurocupy.
 

  Quake.cz komunita na Discor  Quake kalbage 2014  Quake Live - Memorial 3  Praha - TDM LAN   QUAKECON 2013  Když je ta středa  Rozhovor s Tykem
last comments
  Quake 3 Guide - komunita a   Záviděníhodná návštěva id S  Rozhovor s Debtorrem  Rozhovor s Debtorrem  Rozhovor s Debtorrem
 
 
 
 
 
back to news

Czech Quake powered by InterneXt