Quake.cz - czech quake fan site
 
Trailers: id Software, Killat0n
Start: Basics, Weapons
Tune it: Config Generator
Master it: Hud Generator
Platform: QL PRISM


 Co je Quake Live?
 Představení QL v Grunex.tv
 Chci zkusit QL


archiv
 
Join Us On Facebook!!

TDM PICKUP

Quake 4 guide by Hawr1x

Quake 3 ULTIMATE! guide by X|cht

Jak hrát Q2 ONLINE? by kkubass

QuakeWorld guide for newbies by JohnNy_cz

ezQuake modern Quakeworld client

nQuake QuakeWorld balíček

BREAKDOWN HQ

Quake Defrag Calendar 2007 by TopB

Encyklopedie Dooma a Quake by Pavel Trnčák

www.quakechannel.cz

http://quake2.gamepark.cz

MAXELL's HOMEq4.news  q4.news  q3.news  q2.news  qw.news
 28.03.2009 Report z ESL major series season, Kvalifikace #1
V neděli 22.3. vypukla na ESL první kvalifikace do ESL Major series season, která je dotována 750€ pro nesmrtelnou hru Quake 3 Arena.

Z českých hráčů nás reprezentovali hráči takto: ve skupině E velice zkušený hráč eJo, ve skupině F Heero-2b a Needy, ve skupině G slovenský hráč mato a konečně ve skupině H dloob.

S potěšením můžu říct, že se všem našim českých zástupcům podařilo probojovat ze základních skupin, do groupstage 2. Heero-2b postupoval z prvního místa a další naši zástupci z druhého místa ve skupině. Bylo jasné, že další boje budou velmi těžké.

Přehled skupin

ems4

eJo měl ve skupině A hráče z velké británie ddk, německého cYmoZze a rakouského representanta jue. Jak jsem mluvil po kvalifikaci z eJem, tak mi říkal, že odehrál všechny zápasy velmi vyrovnaně, a že ho tak trošku zradila nervozita. Ve skupině se umístil na 3. místě, když skupinu s přehledem vyhrál ddk a za ním cYmoZz.

Ve skupině B jsme měli hned dva zástupce a tím byli Heero-2b a Needy. Tuto skupinu s přehledem vyhrál jeden z nějlepších evrospkých hráčů Noctis. O druhé místo se poprali polský hráč Sleet a Heero-2b, když spolu odehráli nádhernou bitvu, která nakonec skončilo pro Sleeta 2:1, a na konečném čtvrtém místě se umístil zatím tak trošku neznámý hráč Needy.

Skupina C byla narvána známými hráči a očekávala se velká bitva. Skupinu vyhrál známý litevský hráč guard a za ním se umístila skvěle hrající ruská hráčka a známá to slibotechna Quetz, která dokázala mata porazit v součtu obou map o neuvěřitelných 56 fragů. Na čtvrtém místě se umístil vzrůstající hráč Link z Islandu, který dokázal, že islandská representace dokáže potrápit v Nations cupu velká jména.

Skupina D měla jasné dva favority, kteří nenechali nic náhodě a zajistili si postup, když z prvního místa postupoval litevský hráč fire_bot a z druhého místa švédský representant Madix. Na třetím místě se umístil hráč z Moravy dloob, když ve vyrovnaném duelu dokázal porazit rakouského representanta Infamouse.

Přehled skupin

Playoff už bylo záležitostí vesměs opravdových skillerů. Na prvních čtyřech místech, která zaručovala vstup do ESL major series season, se umístili

Pavouk

fire_bot, guard, Noctis a Madix
                                                                                                       - Heero-2b

Autor: 
Text: 


Needy 09:56 @ 29/03/09
Nebylo to úmyslne,vím že bych dostal od Noctise kotel jako svině,ale stejně dohrál bych to ; ]
 
Dloob 03:58 @ 29/03/09
njn to je tak kdyz uz je jasny ze by sved mohl dostat spadne mu pc a hraje se odznova kolikrat to tu uz bylo:D
 
Needy 18:11 @ 28/03/09
Hehe,škoda že mi padl net :/
Ale Hero si vedl pěkně,smekám ;]
 
forst3n 16:21 @ 28/03/09
najz!
 

  Quake.cz komunita na Discor  Quake kalbage 2014  Quake Live - Memorial 3  Praha - TDM LAN   QUAKECON 2013  Když je ta středa  Rozhovor s Tykem
last comments
  Quake 3 Guide - komunita a   Záviděníhodná návštěva id S  Rozhovor s Debtorrem  Rozhovor s Debtorrem  Rozhovor s Debtorrem
 
 
 
 
 
back to news

Czech Quake powered by InterneXt