Quake.cz - czech quake fan site
 
Trailers: id Software, Killat0n
Start: Basics, Weapons
Tune it: Config Generator
Master it: Hud Generator
Platform: QL PRISM


 Co je Quake Live?
 Představení QL v Grunex.tv
 Chci zkusit QL


archiv
 
Join Us On Facebook!!

TDM PICKUP

Quake 4 guide by Hawr1x

Quake 3 ULTIMATE! guide by X|cht

Jak hrát Q2 ONLINE? by kkubass

QuakeWorld guide for newbies by JohnNy_cz

ezQuake modern Quakeworld client

nQuake QuakeWorld balíček

BREAKDOWN HQ

Quake Defrag Calendar 2007 by TopB

Encyklopedie Dooma a Quake by Pavel Trnčák

www.quakechannel.cz

http://quake2.gamepark.cz

MAXELL's HOMEq4.news  q4.news  q3.news  q2.news  qw.news
 13.07.2009 Rozhovor s vítězem
Rozhovor těsně po turnaji:

1. Jaké jsou tvé bezprostřední pocity z výhry?

Ještě teď su z toho vyklepanej, vůbec jsem nečekal, že vyhraju.

2. Věřim tomu, že hrát takovouhle řežbu 45 minut a ve finále 30 minut takřka v kuse bylo dost náročný, jak si to zvládal? Neměl si problémy s myší nebo že by tě bolela ruka?

Toho jsem se obával hned v první hře ze nastanou nějaké problémy, jakože dostanu křeč do ruky nebo tak, ale dá se říct, že poslední dvě mapy jsem to zvládal psychycky úplně v klidu, a na to, že mam sux myš za 99,- su s ni velice spokojený:)

3. Jak hodnotíš system turnaje, mapy, organizaci a tak dále?

Mno co se týče map, tak jsem žádný takovýhle mapy v životě neviděl. Největší problémy mi dělala hned první mapa, kde byli jen dva respawny, ale to že to byla ctf mapa jí omlouvá. A jinak si myslím, že tento EO instagib turnaj proběhl v klidu bez jakýchkoliv problémů, ale jsem zklamaný, že nepřišlo pár hráčů, od kterých jsem čekal, že mi dají na zadek.

4. Jak je možný, že máš tak dobrý rail, na obou mapách si měl topshot, já o tobě vím, že nehraješ přímo za žádný freeze klan, ale přesto si dokázal porazit hráče, kteří dá se říct, celou svou q3 kariéru trenujou jenom s railem, jak je to možné?

Jak jsem si už dávno všiml na gp u některých hráčů...neříkám, že jsem to dřív nedělal, ale prosté oni střílí a ani nevědí kam. Tak jsem se z toho poučil, že první nechám vystřelit enemyho a pak mam větší šanci pořádně zamířit a vystřelit, pokud to ještě předtim nechytnu do zad:) a teďkon freeze hraju jen 4fun, když se nudim a nikde neni žádné TDM.

Díky za rozhovor a gratz,

Taky díky

Autor: 
Text: 


mir@ge 15:23 @ 13/07/09
:D:D
 
Dopik 14:03 @ 13/07/09
Daol je buh porazil profesionální instagibáře! klekám ! respect hochu ! trochu upravíme trenink a budeš si při příštím turnaji moct vařit aj večeři !
 

  Quake.cz komunita na Discor  Quake kalbage 2014  Quake Live - Memorial 3  Praha - TDM LAN   QUAKECON 2013  Když je ta středa  Rozhovor s Tykem
last comments
  Euro Open Cup - Teams  Quake.cz komunita na Discor  Quake 3 Guide - komunita a   Záviděníhodná návštěva id S  Rozhovor s Debtorrem
 
 
 
 
 
back to news

Czech Quake powered by InterneXt