Quake.cz - czech quake fan site
 
Trailers: id Software, Killat0n
Start: Basics, Weapons
Tune it: Config Generator
Master it: Hud Generator
Platform: QL PRISM


 Co je Quake Live?
 Představení QL v Grunex.tv
 Chci zkusit QL


archiv
 
Join Us On Facebook!!

TDM PICKUP

Quake 4 guide by Hawr1x

Quake 3 ULTIMATE! guide by X|cht

Jak hrát Q2 ONLINE? by kkubass

QuakeWorld guide for newbies by JohnNy_cz

ezQuake modern Quakeworld client

nQuake QuakeWorld balíček

BREAKDOWN HQ

Quake Defrag Calendar 2007 by TopB

Encyklopedie Dooma a Quake by Pavel Trnčák

www.quakechannel.cz

http://quake2.gamepark.cz

MAXELL's HOMEq4.news  q4.news  q3.news  q2.news  qw.news
 24.08.2009 R3spect 1v1,2v2 Tournament - report


V sobotu 22.8. a v neděli 23.8 proběhl malý r3spect maraton turnajů a to v duelu a v 2v2 TDM cpma vq3. Nutno podotknout, že takovou účast jsem doopravdy nečekal. Je vidět, že quake 3 bude mít vždy pár skalních příznivců. Duelový turnaj začal až s neskutečnou přesností a tak v 16:00 Cet byli borci připraveni s gauntletem v kapse řezat do svých enemy. Střeva padaly ven a nakonec jsme se prořezali až do samotného finále WB, kde po celou dobu ownovali hráči z klanu 1fall "n1" a "limon". V LB finále měl navrch běloruský mladík "MJK//ND" před ruskou hráčkou "quetz", která však po celý turnaj podávala skvělé výkony. V samotném finále o účast v grand finále tak proti sobě stáli "Limon" a "MJK//ND". Tento zápas skončil 2:0 ve prospěch "MJK//ND".
Beloruský hráč musel v grand finále vyhrát 2x bo3, aby stanul na nejvyšším stupýnku, ale ruský hráč "n1" byl výraně proti a jeho rail byl takřka neomylný a tak zápas skončil 2:1 ve prospěch "n1".

1.místo: n1
2.místo: mJk//ND
3.místo: Limon

Pavouk turnaje
Rozhovor s vítězem Eugeniy "n1" Balandin
Screenshoty, sestavy týmů  ZDE
 

                                                      "n1" (ru player)

Začátek TDM turnaje byl poznamenán krátkodobým výpadkem našeho webu, takže jsem start posunul o půl hodiny. Když byly náboje do gauntletu na svém místě, mohlo se začít. Sešlo se 11 týmů a k vidění byly opravdu krásné zápasy. Náš klan necroraisers měl v turnaji hned trojí zastoupení a vedl si až nad očekávání dobře. Náš nejsilnější tým ve složení "angry" a "hypno" si prostřílel cestičku až do samotného grand finále. O účast v grand finálé z LB se popraly klany "chelyaba" a "ND Gaming", ruský klan "chelyaba" nakonec zvítězil 2:1.
Ale to už jsme se na samotné grand finále přesunuli do opravdu nočních hodin. Začínalo se hrát asi ve 2:00 a ruský klan to má od nás 4 časová pásma dál, ( [02:33] <+n1`and`Jad> 6-30 ) : )) Ale to však nic neubralo na skillu finalistů, protože motivace byla veliká. V mapách cpm25 a pro-q3tourney7 se radovali z vítězství hráči klanu Necroraisers "Angry" a "hypno" a mohlo se začít slavit.
Sláva vítězům a čest poraženým. GG

1.místo: Necroraisers t1
2.místo: chelyaba
3.místo: ND Gaming

Pavouk turnaje
Screenshoty, sestavy týmů naleznete ZDE
  - Heero-2b

Autor: 
Text: 


Heero-2b 13:15 @ 25/08/09
ok pridam sem neco,hlavne jedno hubko,ze kteryho sem trosku nemohl...: )
 
Ewil 09:03 @ 25/08/09
naky dema z finale ?
 

  Quake.cz komunita na Discor  Quake kalbage 2014  Quake Live - Memorial 3  Praha - TDM LAN   QUAKECON 2013  Když je ta středa  Rozhovor s Tykem
last comments
  Quake 3 Guide - konfig, zbr  Trnávka 2k8 - Reportage - P  Euro Open Cup - Teams  Quake.cz komunita na Discor  Quake 3 Guide - komunita a
 
 
 
 
 
back to news

Czech Quake powered by InterneXt