Quake.cz - czech quake fan site
 
Trailers: id Software, Killat0n
Start: Basics, Weapons
Tune it: Config Generator
Master it: Hud Generator
Platform: QL PRISM


 Co je Quake Live?
 Představení QL v Grunex.tv
 Chci zkusit QL


archiv
 
Join Us On Facebook!!

TDM PICKUP

Quake 4 guide by Hawr1x

Quake 3 ULTIMATE! guide by X|cht

Jak hrát Q2 ONLINE? by kkubass

QuakeWorld guide for newbies by JohnNy_cz

ezQuake modern Quakeworld client

nQuake QuakeWorld balíček

BREAKDOWN HQ

Quake Defrag Calendar 2007 by TopB

Encyklopedie Dooma a Quake by Pavel Trnčák

www.quakechannel.cz

http://quake2.gamepark.cz

MAXELL's HOMEq4.news  q4.news  q3.news  q2.news  qw.news
 20.06.2010 RAGE
RAGE

RAGERAGE je poslední titul společnosti id Software, ve které se střetává akční střelba a ještě akčnější závody bugin. RAGE představuje možnosti id Tech 5, který je komplexním nástrojem, který umožňuje připravit hru na všechny standardní platformy na současném herním trhu.

Díky své otevřenosti nabízí armádě grafiků možnost, pracovat zároveň na jedné mapě a tím urychlit tvorbu hry a zvýšit propracovanost detailů zajištěné díky technologii Megatexture.

Příběh RAGE Vás na svém začátku zavede do pustiny, kde se střetnete s obyvateli Wellspring a mutantíky, které se v okolním kaňonu a místních zařízeních pohybují.

Šílený Joe vypráví jak se změnilo okolí po dopadu meteoritu, který hrstku obyvatel uvěznil v krytech a zbylé lehce zmutoval. Některé postavy tak poslouží jako průvodci hrou, druhé jako cíl vašeho zájmu.

Po mapě se budete přesouvat ve své bugince a když příjde na akci, můžete použít kromě lehkých zbraní i těžší kalibr. Pokud Vás snad bude prachobyčejné škvaření zombíků eletrikou nudit, můžete vyslat na cestu autíčko naložené výbušninami nebo seslat mobilní kulometnou věžičku.

V jedné z misí, budete kosit příslušníky klanu Ghost, kteří prošli speciálním tréninkem a kteří stráží The Well, Sudnu. Tím bych se rád dostal k umělé inteligenci a její interakci s prostředím. Každý protivník bude používat vlastní útočné pohyby a nebude pro něj problém zdolat několik poschodí před tím, než Vám poslouží jako anatomický atlas.

Díky tomu, že máte v těle nanoboty kteří Vás neustále opravují můžete studovat dlouho

Single Player na nové úrovni, tak mluví Timothy Willits, ředitel teamu RAGE

Autor: 
Text: 


jck 10:04 @ 06/07/10
stali sa s nich sraci, co potrebuju love na dovolenky a pre rodiny, namiesto toho, aby robili mapy do ql a dalej ho rozvijali... inac vobec mi to nepripomina borderlands :P
 
dck 00:41 @ 06/07/10
jako Tim Willits mi muze rikat co chce o tom jak pozvednou FPS na novou uroven .. ja to z tehle prezentace fakt necitim.. Tim furt rika ty samy hovna furt dokola uz 10 let :) zombici ve vode vzdycky chcipnou vsichni uplne stejne.. v nejakym hloupym zaklonu, tzn. ragdoll prepouzitej z dooma jednicky, animace Crazy Joa vypada na dnesni pomery proste smesne.. idsoft furt animujou rucne.. takze tahle hra bude dalsi technologicky demo spis nez opravdova zabava.. PS: nevypadaj ty zombie-fighty uplne stejne jak v D3?
 
th0ca 09:33 @ 21/06/10
tesim se, je videt, ze ID vyuzil movementu z DOOM3, kterej byl uzasnej... uz aby to bylo venku, nejaky borderlands... no vypada to podobne, ale myslim, ze toto bude hratelne nekde jinde. Nehlede na to, ze borderlands po nejake dobe uz silene nudi.
 
xatah 04:02 @ 21/06/10
koho zajima jak dlouho to je ve vyvoji? vyvojarum borderlands to netrvalo 10 let...;))
 
Vhite 23:49 @ 20/06/10
Jessica Chobot?
 
Kyng 23:46 @ 20/06/10
rage bylo znameno mnohem driv nez celej bordelands, ;)
 
Walpeer 23:45 @ 20/06/10
No hochu to se mejlis tohle je ve vyvoji dele jak celej borderlands :)
 
p3tiny 23:42 @ 20/06/10
tyvole, vždyť to je faceliftovanej Borderlands do posledního pixelu...
 
Walpeer 23:21 @ 20/06/10
ovladam to tady ! rikejte mi VUDCE ! :)
 
Kyng 22:59 @ 20/06/10
tesim se, tesim se
 

  Quake.cz komunita na Discor  Quake kalbage 2014  Quake Live - Memorial 3  Praha - TDM LAN   QUAKECON 2013  Když je ta středa  Rozhovor s Tykem
last comments
  Euro Open Cup - Teams  Quake.cz komunita na Discor  Quake 3 Guide - komunita a   Záviděníhodná návštěva id S  Rozhovor s Debtorrem
 
 
 
 
 
back to news

Czech Quake powered by InterneXt