Quake.cz - czech quake fan site
 
Trailers: id Software, Killat0n
Start: Basics, Weapons
Tune it: Config Generator
Master it: Hud Generator
Platform: QL PRISM


 Co je Quake Live?
 Představení QL v Grunex.tv
 Chci zkusit QL


archiv
 
Join Us On Facebook!!

TDM PICKUP

Quake 4 guide by Hawr1x

Quake 3 ULTIMATE! guide by X|cht

Jak hrát Q2 ONLINE? by kkubass

QuakeWorld guide for newbies by JohnNy_cz

ezQuake modern Quakeworld client

nQuake QuakeWorld balíček

BREAKDOWN HQ

Quake Defrag Calendar 2007 by TopB

Encyklopedie Dooma a Quake by Pavel Trnčák

www.quakechannel.cz

http://quake2.gamepark.cz

MAXELL's HOMEq4.news  q4.news  q3.news  q2.news  qw.news
 02.07.2010 ESWC 2010 - Diaries
ESWC
2010, Dysney Land, Paříž
Info Hráči FINALE: Rapha -vs- Av3kk Diaries Welcome
Výsledky

Sobota, 3.července 2010

     
ALL   Osmička semifinalistů Quake Live , Dění okolo
     
16:33   Třetí pozici uhájil po výborném zápase Russia Anton "Cooller" Singov , který si kromě výletu do Paříže užije i poměrně slušnou výplatu. Congratz. DaHanG odjíždí z velice kvalitního turnaje s prázdnou.

Finálový zápas Quake Live Duel je naplánovaný na zítra, představí se v něm pánové United States Shane "rapha" Henrixon a Polsko Maciej "av3k" Krzykowski
     
16:11   V zápase o třetí místo a částku $2000 se představí Russia Anton "Cooller" Singov a United States Timothy "DaHanG" Fogarty.
     
16:01   Druhým finalistou se stává Poland Av3k, který v semifinále porazil poměrně hladce Coollera. Zápas o třetí místo se bude hrát ještě dnes a představí právě ruského borce, který se střetne s DaHanGem.

France Strex a xou probírají bodování semifinálových skupin a hledá se zodpovědný vedoucí ze strany organizátorů ESWC, který by měl problém vyřešit. Zatím situace vypadá tak, že vše zůstane při starém a rozhodující zápasy BO1 mezi trojicí hráčů semifinálové skupiny A nebudou odehrány.
     
15:51   Stermy právě oslovil svého právníka, který bude v celé záležitosti nápomocen. Hlavním důvodem je 20 dní tréninku a případná ztráta na peněžní odměně.

Av3k a Cooller mezitím nastupují k druhé mapě zápasu, který by se teoreticky neměla ani hrát. Praxe a aktuální situace je však jiná.
     
15:41   Podle aktuálních pravidel soutěže byl Stermy z turnaje vyřazen neprávem a všichni zůčastnění hráči by měli odehrát rozhodující mapu. xou se k celé situaci vyjádřil tak, že není cesty zpět. O dalším vývoji vás budeme informovat - i když si to nezasloužíte :-)

Av3k a Cooller začínají svůj semifinálový zápas.
     
15:31   United States Rapha vyhrává semifinále proti DaHanGovi ve dvou mapách a stává se prvním finalistou. DaHanG bude moci zabojovat o třetí místo se slabším z dvojice Cooller, Cypher, kteří se právě připravují na své semifinálové BO3.
     
14:51   První semifinálový zápas začíná již za pár minut, mezitím se můžete podívat na to, jak K1llsen a cooller povodili ESWC!
     
14:31   Absolutní vyrovnanost semifinálových skupin donutila  France xou k velkému počtářskému výkonu.Po vyřazení strenxe se došlo k závěru, že skupinu A vyhrává Av3k. Z pohledu selského rozumu by měl rozhodovat vzájemný zápas Av3ka a Raphy, který americký hráč vyhrál, nicméně zde se počítá trochu jinak.


Celá hala je plná emocí, jelikož po nejvyrovnanějších skupinách je zejména kolem Italy Stermyho hodně smutno. Po výborném výkonu si jistě zasloužil postup do Play-Off, nicméně počty jsou nekompromisní.
     
14:01   Cypher vyhrává poslední zápas 2:1 a v konečném pořadí skupiny je na třetím místě. Postupující dvojice, které se střetnou v Play-Off jsou následující:

United States DaHanG - 0:2 - Rapha United States
Details
Poland Av3k - 2:0 - Cooller Russia
Details
     
13:41   Poslední zápas skupiny B mezi Coollerem a Cypherem se rozhodne v třetí mapě. Už zisk jednoho bodu posouvá ruského hráče do Play-Off. Druhým finalistou bude DaHanG.
     
13:11   Av3k nezvládl tíhu rozhodujícího zápasu a podlehl ve třech mapách Raphovi. Atmosvéra za Av3kem byla tak hustá, že by se dala krájet a přes své zaváhání na začátku své skupiny Rapha postoupí do Play-Off. Souběžně hraný zápas této skupiny mezi Strenxem a Stermym se též protáhl do třetí mapy. Emotivní konec tohoto utkání se téměř přelil do prodloužení, nicméně 2 vteřiny před koncem se italskému hráči povedlo získat tížený frag. Ani tento výkon však nestačil na to aby se v zamotané skupině A dostal do Play-Off. Druhým postupujícím je Av3k.

DaHanG si poradil téměř bez problémů s noctisem, který byl jeho posledním soupeřem v semifinálové skupině.
     
12:11   Hráči se připravují na třetí kolo, Av3k, Cypher a Cooller decentně štelujou plíce před výstavním křídlem New Bay Club.

Poland Av3k - 1:2 - Rapha United States
Details
Russia Cooller - 1:2 - Cypher Belarus
Details
   
France Strenx - 1:2 - Stermy Italy
Details
Austria noctis - 0:2 - DaHanG United States
Details
     
12:01   Druhé kolo zatím nepřineslo žádné překvapivé výsledky a všichni favorité předvedli. Asi největší mela byla mezi Cypherem a DaHanG, která přinesla velmi těsné výsledky.

Čas mezi odehráním druhého kola jsem trávil mezi hráčkami Counter Strike a přivezu luxusní záběry - zejména z Ruska a Německa :-)
     
11:31   Začínají druhé kola zápasů semifinálových skupin.

France Strenx - 0:2 - Rapha United States
Details
Russia Cooller - 2:0 - noctis Austria
Details
   
Poland Av3k - 2:0 - Stermy Italy
Details
Belarus Cypher - 0:2 - DaHanG United States
Details
     
11:21   Strenx s Av3kem odehráli výborné utkání a v těsném závěru mapy ztn muselo pomoci až huronské povzbuzování Basse, managera Serious Gaming vyburcovalo Av3ka k výbornému závěru.

Stermy překvapivě povodil Raphu na třech mapách a nečekané výsledky na sebe nenechávají dlouho čekat.

Jak Cooller, tak Cypher nenechali nic náhodě a připisují si první body.
   
10:41   Začínají první zápasy semifinálových skupin ESWC 2010. V první rundě se potkali následující dvojice:

France Strenx - 1:2 - Av3k PolandDetails Russia Cooller - 2:1 - DaHanG United StatesDetails
   
United States Rapha - 1:2 - Stermy Italy
Details
Belarus Cypher - 2:1 - noctis Austria
Details
     
09:11   Probral jsem se v hotelu Magic Circus, kde jsme do 4 hodin pracovali na teamové hře s ASUS Ladies. Holky jsou dost na pohodu, takže flaška Bacardi a Tequilla neměla šanci.

Během pobytu v hotelu jsem narazil na Noctise, Fazze a Liefje a druhé dva jsem poctil speciální čudkou v NR Car :-) Po krátké diskuzi jsme se dohodli na interview s magorem, co má ložnici, kancelář a zevlárnu ve své pojízdné pevnosti. Pořád si nejsem jistej, jestli chci bejt tenhle typ účastníka ESWC :)
     
BASE   Na zítra jsou připraveny dvě semifinálové skupiny, které představí ty nejlepší hráče, které si ve světě Quake Live můžeme představit. Zítřejím dnem též na plno propukne coverage, kterou zajišťujeme v kooperaci s polskými a německými kolegy přímo z místa turnaje.

Vzhledem k dnešnímu úspěchu teamu ASUS Ladies je na dnes naplánována decentní kalbage, takže doufám, že přežiju.

SKUPINA A: United States rapha, Poland Av3k, France strenx, Italy stermy
SKUPINA B: Russia Cooller, Belarus Cypher, United States DaHanG, Austria noctis

Malý ptáček (xou) cvrdlikal, že pokud to počasí dovolí a nálada hráčů bude adekvátní situaci, odehrají se zítra odpoledne i finálové zápasy play-off. O všem budeme samozřejmě informovat.
     
Pátek, 2.července 2010

     
ALL   Galerie 3 , Galerie 4 , Fragster , DEMA A CFG , Odpolední trénink
     
20:01   Cooller a strenx dokončili svůj 5-ti hodinový trénink s výsledkem 18:11 a též Stermy se pakuje i se svým dokumentaristou, který má kameru vetsi nez hlavu. Av3k a Cypher budou opět vyvedeni až ochrankou.

Sálem se nese pouze řev MiBR, Brazilskejch divoženek. Většinu času se teď vyplatí trávit u mouZ, ruskejch vyvoněnejch kočiček.
     
18:21   V dějišti turnaje zůstavájí  Cooller, Av3k, Cypher, Stermy a monsieur Strenx, kteří se připravují na zítřejší zápasy, kde půjde o vše.
Na vše dohlíží France xou a Germany swine z fragster.de. Zatím co o amerických hráčích není vidu, ani slechu, noctise jsem zahlédl při studování taktik holandských borců v hotelu.
     
17:11   Poslední skupina přinesla souboj tří hráčů a nejlepším byl Poland Av3k, který společně s Cypherem trénovali celé včerejší odpoledne. Druhým hráčem, který prošel do semifinálových skupiny se stal United States DaHanG.
     
15:11   S ASUS Ladies jsme prolétli místním obchoďákem a stuff, který je zde k dispozici je neuvěřitelný. Tolik druhů masa a sýrů jsem v životě neviděl. Už chápu, proč si místní domorodci tak debužírujou. K večeři bude Tequilla.
     
12:41   Zápasy skupiny C máme úspěšně odehrány. Postupujícmi jsou Belarus Cypher a
Italy Stermy. Pouze na drobný odpor se v této skupině zmohl United Kingdom GaRpY.
     
10:01   Začíná druhý hrací den, dnes se na kolbištích New Port Clubu představí hráči skupiny C a D. Vzhledem k nabušenosti všech hráčů lze očekávat další výborné zápasy
     
Čtvrtek, 1.července 2010

     
ALL   Galerie 1 , Galerie 2 , Fragster , DEMA A CFG , SkillorZ
     
19:11   Skupina B odehrála své souboje a jasnými postupujícími jsou Russia Cooller a domácí France strenx. Právě vzájemný zápas těchto borců stál rozhodně za to, když v druhé mapě muselo rozhodnout několikanásobné prodloužení a Cooller při této příležitosti označil svého soupeře za "francouzskou buzničku"

Ani Poland bodzo, natož Spain sl1p neměli sebemenší šanci.
     
17:11   Ve společnosti bodza, vh a dalších členů polské reprezentace jsme checkkli stan, kde budou probíhat finálové zápasy. Je tam slušné vedro!
     
15:11   Zápasy skupiny A jsou odehrány a mezi postupujícími najdeme dle očekávání United States raphu a Austria noctise. Noctisovi šlo do tuhého v souboji s Germany k1llsenem, ale nakonec uhájil účast v semifinálové skupině.
     
12:31   Toto je první zpráva z dějiště letošního ESWC. Tento festival přilákal poměrně slušné množství hráčů a diváků, kteří se momentálně nachází v prostorech Disney Landu.

Turnaj Quake Live je silně vázaný na internet a vzhledem k technickým problémům byl začátek základních skupin lehce posunut.

Rapha: "I can play Quake 3"

V dějišti turnaje se právě nachází hráči prvních dvou skupin a boje mohou začit.
     

Autor: 
Text: 


ZagorkA 11:05 @ 13/07/10
zdenda je uchyl :)
 
zdenda 02:49 @ 10/07/10
Jak je libo.
 
Snt 12:50 @ 05/07/10
Od nekoho ciziho bych to bral jako nudnej pokus o provokaci - nastesti se urcite zname minimalne od skolky
 
zdenda 09:48 @ 05/07/10
Santo, masíruj si prostatu a nekafrej.
 
forsty 09:23 @ 05/07/10
forsty 28.06 @ 18:02
finale rapha vs av3k (haha kdo měl pravdu:)
 
nam3r 21:08 @ 04/07/10
ty si to taky nezaslouzis,mas stesti ze sis to zaplatil :)
 
kovar 02:00 @ 04/07/10
taky bys brecel :)
 
Snt 00:23 @ 04/07/10
Stermy právě oslovil svého právníka, který bude v celé záležitosti nápomocen. Hlavním důvodem je 20 dní tréninku a případná ztráta na peněžní odměně. - hahaha to je fakt debil
 
Walpeer 22:11 @ 03/07/10
Hawr1x vsichni cekame na story stermy a ESWC :)
 
goodfriend 17:22 @ 03/07/10
Muhehe :P Rapha dobrej koment :)
 
semi 14:15 @ 03/07/10
Cooller x Avek, Dahang x Rapha
 
s_kazisfet 12:19 @ 03/07/10
tie vysledky si vymyslas ? Strenx - 2:0 - Rapha Cypher - 2:0 - DaHanG kukni sa na to ...
 
Zgr 10:29 @ 03/07/10
steelseries je best :)
 
Baru 21:37 @ 02/07/10
Co moje videokiss?
 
Klerotik 19:49 @ 02/07/10
Walpeer: Ne všechny bitvy jsou na bojišti :oD
 
Walpeer 19:42 @ 02/07/10
jakej pak uspech asus ladies vzdyt nmaj ani jeden win :DDDD ... ZBYTECNE VYHOZENE PENIZE :)
 

  Quake.cz komunita na Discor  Quake kalbage 2014  Quake Live - Memorial 3  Praha - TDM LAN   QUAKECON 2013  Když je ta středa  Rozhovor s Tykem
last comments
  Quake 3 Guide - komunita a   Záviděníhodná návštěva id S  Rozhovor s Debtorrem  Rozhovor s Debtorrem  Rozhovor s Debtorrem
 
 
 
 
 
back to news

Czech Quake powered by InterneXt