Quake.cz - czech quake fan site
 
Trailers: id Software, Killat0n
Start: Basics, Weapons
Tune it: Config Generator
Master it: Hud Generator
Platform: QL PRISM


 Co je Quake Live?
 Představení QL v Grunex.tv
 Chci zkusit QL


archiv
 
Join Us On Facebook!!

TDM PICKUP

Quake 4 guide by Hawr1x

Quake 3 ULTIMATE! guide by X|cht

Jak hrát Q2 ONLINE? by kkubass

QuakeWorld guide for newbies by JohnNy_cz

ezQuake modern Quakeworld client

nQuake QuakeWorld balíček

BREAKDOWN HQ

Quake Defrag Calendar 2007 by TopB

Encyklopedie Dooma a Quake by Pavel Trnčák

www.quakechannel.cz

http://quake2.gamepark.cz

MAXELL's HOMEq4.news  q4.news  q3.news  q2.news  qw.news
 17.07.2010 ESWC 2010 - Welcome
ESWC
2010, Dysney Land, Paříž
Info Hráči FINALE: Rapha -vs- Av3kk Diaries Welcome
Výsledky

Když dovolená, tak v Paříži! Nejlépe ve společnosti nejlepších hráčů na světě a předních teamů, které spojili své síly, aby získali titul Mistrů Světa v Elektronických Sportech.

Začátek putování, které se zapíše do dějin českého progamingu začalo trochu rozpačitě, když se v mém doupěti nepovedlo dohledat kabeláž, která by umožnila propojit předpotopní kameru s notebookem stejného data výroby. Poté, co jsem obrátil pracovnu vzhůru nohama a opět jí přestavil do skoropůvodního stavu a hledání označil za bezpředmětné jsem nejprve odkázal tento quest příznivcům Velkého Bombasty a poté naložil do Galantaxi svou postýlku, peřiny, kalení a kufr.

První cesta vedla na hlavní pražské nádraží, kde již čekal Polska Wojciech "vh" Guzik, redaktor serveru Quake.net.pl a budoucí stavitel mostů. Po naložení spolucestujícího, který měl tou dobou, již řádnou štreku ve vlaku jsme sjeli pár ulic do Myslíkoviky, kde se ASUS Ladies akorát rozcházeli po odpoledni tráveném v herně natáčením reportáže pro TV NOVA a přípravami na velký výlet.

Po zjištění situace jsme si to namířili směr Plzeň.
Z pohledu domácí pohody můžu s klidným srdcem říci, že Vávra by nepochopil.

Cesta ubíhala za kombinované, anglicko-česko-slovensko-polské konverzace, ve které jsme srovnali poděly českých a polských mafiánů, kvalitu Vláďi a WŁadji, výhodu práce ve stavitelství a farmacii a rozebráním jednotlivých národních komunit a ke slovu se dostaly i náboženské rozdíly a závislosti světského života.

Závěrem srování české a polské varianty na rozvoj jednotlivých zemí po revoluci je jednoznačný a storhý: na blbečka narazíš všude

Cesta ubíhala překvapivě rychle a tak jsme první velkou zastávku udělali až ve 4 ráno, když jsme kempili asi 200km od Paříže a ulehli k zaslouženému odpočinku, ze kterého nás probralo až sluníčko. Tou dobou bylo cca 9:11 a my pokračovali směr Paříž a Disney Land.

Poznámka pro turisty: Cesta směr Paříž přes francouzské území Vás vyjde na 25 €uro.

Do místa konnání celého ESWC jsme se dostali - dle plánu - kolem poledního. Naše očekáváni o přidělení akreditace pro novináře se nenaplnilo a byli jsme odkázani na ráno dne následujícího. Volný den jsme se rozhodli trávit v Paříži a po projížďce místními boulevardy jsme zakempovali poblíž Eifelovy věže, kterou jsme pěšmo zdolali do jejího druhého patra a pořídili stejné záběry, jako tisíce dalších nadšených obdivovatelů této technicko-umělecké památky a důkazu umu stavitelů minulých generací. Zpáteční cestou jsme stihli ještě místní KFC, které používá jinou receptůru tajných 11-ti bylin než v CZ a PL, takže se z hlediska konzumace nedoporučuje.

Poznámka pro turisty: Najít parkování v centru města je téměř nemožné, na většinu parkovacích míst budete potřebovat místní citycard, kterou seženete v trafice - hledej šmudlo. Výtah na horní patro věře vás vyjde na stejné peníze, jako jílo v místním KFC.

Po našem podvečerním návratu jsme zjistili, že většina hráčů Quake Live je na svém místě a do kompletního počtu nám chyběli pouze ASUS Ladies, které měly přistát kolem 10:00 na Charles de Gaulle, které nebylo žádný problém dle ukazatelů dohledat.

Vzhledem k tomu, že cesta z letiště trvá místními vlaky přes hodinu a půl a kufry na téhle cestě by bylo to poslední, co by dámy měly při svém přesunu mít, využili jsme dvou volných míst a kromě bagáže se tak v Glantaxi ocitly Lara a Maiuska. Po úspěšném návratu a registraci našeho jediného teamu na ESWC 2010 jsme se vrátili na parkoviště hotelu Newport Bay a spokojeně usnuli.

Celou pohodu našeho nocování v autě narušil až hlídaš místního parkoviště, kterému se nezdálo naše auto již od začátku a po několika přibližovacích manévrech zkončil zhruba ve 3 ráno u nšeho vozu s tím, že žádá o vysvětlení. To jsme mu podali a následně vklidili pozice a přesunuli se na parkoviště na benzínce Petrolejového prince z hotelu Santa Fe.

Druhý den ráno jsme obsadili nedaleký kemp a dopřáli si místní sprchy za € 1,50 ... její hodnota však byla mnohonásobně větší a dva zcela noví reportéři vyrazili vstříc akreditaci a Quake Live turnaji, který zde právě začínal.
- Hawr1x

Autor: 
Text: 


Novinka neobsahuje žádné komentáře

  Quake.cz komunita na Discor  Quake kalbage 2014  Quake Live - Memorial 3  Praha - TDM LAN   QUAKECON 2013  Když je ta středa  Rozhovor s Tykem
last comments
  Quake 3 Guide - komunita a   Záviděníhodná návštěva id S  Rozhovor s Debtorrem  Rozhovor s Debtorrem  Rozhovor s Debtorrem
 
 
 
 
 
back to news

Czech Quake powered by InterneXt