Quake.cz - czech quake fan site
 
Trailers: id Software, Killat0n
Start: Basics, Weapons
Tune it: Config Generator
Master it: Hud Generator
Platform: QL PRISM


 Co je Quake Live?
 Představení QL v Grunex.tv
 Chci zkusit QL


archiv
 
Join Us On Facebook!!

TDM PICKUP

Quake 4 guide by Hawr1x

Quake 3 ULTIMATE! guide by X|cht

Jak hrát Q2 ONLINE? by kkubass

QuakeWorld guide for newbies by JohnNy_cz

ezQuake modern Quakeworld client

nQuake QuakeWorld balíček

BREAKDOWN HQ

Quake Defrag Calendar 2007 by TopB

Encyklopedie Dooma a Quake by Pavel Trnčák

www.quakechannel.cz

http://quake2.gamepark.cz

MAXELL's HOMEq4.news  q4.news  q3.news  q2.news  qw.news
 25.09.2010 CyberCup #1 - Hráči a Partneři
Czech Quake CyberCup #1 - DreamHack Qualifications

Představujeme první oficiální turnaj ve hře Quake Live, který umožní hráčům stanout mezi vybranou smetánkou těch nejlepších z České republiky a Slovenska, kteří se  utkají o právo reprezentovat náš region na DreamHack Winter 2010.

Přihlášení hráči: V prvním turnaji se sešlo 16 účastníků, kteří se střetnou v základních skupinách a play-off. Cílem každého z hráčů je získat jeden ze tří spotů opravňující účast v hlavní kvalifikační části turnaje. Seznam hráčů

Coverage: Turnaj bude přímo na místě promítán na velkoplošné projekci za odborného komentáře, který návštěvníkům přiblíží mnohdy zdánlivě nepřehledné situace, které jsou však výsledkem chladného kalkulu obou soupeřů. Pro diváky, kteří se na Nový Smíchov nebudou moci dostavit osobně poslouží živé vysílání CeZet-eSKa TV, která přinese tento turnaj ve vysokém rozlišení na vaše monitory.

Quake Live: akční střílečka distribuována zcela zdarma na webu QuakeLive.com. Ve hře představujete gladiátora, jehož cílem je poškodit soupeře arzenálem zbraní a tím získat nejvíce možných bodů. K přežití v tomto nevlídném prostředí Vám poslouží lekárničky a brnění, která absorbují zranění, ke kterým dříve, či později na hřišti příjdete. Hra klade velké nároky na postřeh, kombinatoriku, početní schopnosti a rychlé rozhodování a vyhodnocování situace, ve které se ocitnete.

DreamHack: největší herní festival, pořádaný ve městě Švédsko Jönköping s návštěvností převyšující 51 337 účastníků. Kromě počítačových her uvidíte nejnovější technologie z oboru IT, zaposloucháte se do tónů koncertních vystoupení a potkáte fanoušky tohoto sportu z celého světa. Nově bude představena Mezinárodní Vesnice, ve které bude moci každá členská země představit svou vlast a partnery lokálních kvalifikací.

Oficiální Partneři: Česká a Slovenská Národní Kvalifikace pro hru Quake Live  je podporována společnostmi Bigfoot Networks, Ozone Gaming a Fractal Design.

Mediální Partneři: Hlavními mediálními partnery jsou servery QuakeLive.sk, Quake.cz, PlayZone.cz a herní pořad GamePage.

Autor: 
Text: 


drill 08:34 @ 25/09/10
n1ce, len tak dalej ;)
 

  Quake.cz komunita na Discor  Quake kalbage 2014  Quake Live - Memorial 3  Praha - TDM LAN   QUAKECON 2013  Když je ta středa  Rozhovor s Tykem
last comments
  Euro Open Cup - Teams  Quake.cz komunita na Discor  Quake 3 Guide - komunita a   Záviděníhodná návštěva id S  Rozhovor s Debtorrem
 
 
 
 
 
back to news

Czech Quake powered by InterneXt