Quake.cz - czech quake fan site
 
Trailers: id Software, Killat0n
Start: Basics, Weapons
Tune it: Config Generator
Master it: Hud Generator
Platform: QL PRISM


 Co je Quake Live?
 Představení QL v Grunex.tv
 Chci zkusit QL


archiv
 
Join Us On Facebook!!

TDM PICKUP

Quake 4 guide by Hawr1x

Quake 3 ULTIMATE! guide by X|cht

Jak hrát Q2 ONLINE? by kkubass

QuakeWorld guide for newbies by JohnNy_cz

ezQuake modern Quakeworld client

nQuake QuakeWorld balíček

BREAKDOWN HQ

Quake Defrag Calendar 2007 by TopB

Encyklopedie Dooma a Quake by Pavel Trnčák

www.quakechannel.cz

http://quake2.gamepark.cz

MAXELL's HOMEq4.news  q4.news  q3.news  q2.news  qw.news
 25.09.2010 ClanBase - OpenCup
Vedle Intel Extreme Masters pořádaných na ESL odstartovala i další soutěž ve hře Quake Live. Kromě duelu budeme mít "své lidi" i ve hrách teamových. Na krátký přehled našich zástupců se můžete podívat v této novince.

Quake Live Clan Arena: Jediným zástupcem našeho regionu v soutěžích ClanArena bude team Slovensko zapAll, který nastoupí ve čtvrté divizi této soutěže.

Quake Live Capture The Flag: Po vynikajícím výsledku v minulé sezóně, ve které HTF vyhráli druhou divizi, nastupují  vlajkonoši z Česká republika Happy Tree Friends k obhajobě titulu. Naš borce najdete ve skupině B a jedná se též o jediného zástupce v této modifikaci.

Quake Live Team DeathMatch: Rozlosování základních skupin pro teamovou hru čeká na dokončení kvalifikačních bojů pro EuroCup, nejprestižnější soutěž ClanBase. Tento posun oproti ostatním soutěžím dává týden navíc k poštelování formy našim teamům:
Slovensko zapAll, Česká republika Czech Quake, Česká republika virtual Owners a Česká republika Downtown Runtorz

Přímou pozvánku do EuroCupu již získal team Evropa 4Kings, který disponuje nejlepšími teamovými hráči České republiky a Slovenska, Česká republika Krysou a Slovensko Jockem. Tento team v minulé sezóně EuroCup vyhrál a tak lze očekávat slušné výsledky i v novém ročníku.

Quake Live Duel: 1on1 turnaje představí hned čtveřici našich zástupců, když v druhé lize pokusí štěstí Česká republika Vhite, třetí ligu povodí Slovensko AdoreSP a v lize čtvrté najdeme dvojici Česká republika Hawr1x, Česká republika Kyng.

Všem účastníkům nezbývá, než držet palce v nadcházejících zápasech.
Popřát pevnou mušku a vnitřní pohodu do náročných soubojů.

Autor: 
Text: 


Novinka neobsahuje žádné komentáře

  Quake.cz komunita na Discor  Quake kalbage 2014  Quake Live - Memorial 3  Praha - TDM LAN   QUAKECON 2013  Když je ta středa  Rozhovor s Tykem
last comments
  Euro Open Cup - Teams  Quake.cz komunita na Discor  Quake 3 Guide - komunita a   Záviděníhodná návštěva id S  Rozhovor s Debtorrem
 
 
 
 
 
back to news

Czech Quake powered by InterneXt