Quake.cz - czech quake fan site
 
Trailers: id Software, Killat0n
Start: Basics, Weapons
Tune it: Config Generator
Master it: Hud Generator
Platform: QL PRISM


 Co je Quake Live?
 Představení QL v Grunex.tv
 Chci zkusit QL


archiv
 
Join Us On Facebook!!

TDM PICKUP

Quake 4 guide by Hawr1x

Quake 3 ULTIMATE! guide by X|cht

Jak hrát Q2 ONLINE? by kkubass

QuakeWorld guide for newbies by JohnNy_cz

ezQuake modern Quakeworld client

nQuake QuakeWorld balíček

BREAKDOWN HQ

Quake Defrag Calendar 2007 by TopB

Encyklopedie Dooma a Quake by Pavel Trnčák

www.quakechannel.cz

http://quake2.gamepark.cz

MAXELL's HOMEq4.news  q4.news  q3.news  q2.news  qw.news
 26.09.2010 DHW2010: Praha - Reportáž
Update by cuky - zde sou k stažení fotky, které sem pořídil, omlouvám se všem, za tu společnou fotku, kterou sem byl kvuli ochrance nucen smazat. Přiště si, ale zajistím to focení tak, aby k tomu už nedošlo. Dodatečně děkuji všem zůčastněným za super akci a též pořadatelům :)

Czech Quake CyberCup #1 - DreamHack Qualifications

Máme úspěšně odehranou první kvalifikační turnaj do hlavního turnaje Quake Live na letošním DreamHack 2010 Winter.

V pražské herně CyberCafé na Smíchově se dnes sešla dvanáctka borců podpořená  psychologem s rychlým fotoaparátem cukym a santou, d*vkou pro všechno. Chybět samožřejmě nemohla princezna Diana.

Vzhledem k náročnému programu, který je současnou rutinnou se celý CyberCup odstartoval s lehkým zpožděním, které umožnilo hráčům nastavit veškeré zařízení v herně, která rozhodně nebyla připravena na profesionály, kteří disponují klávesnicemi a myšítky, které znašně převyšují technologie, použité ve zbytku sestav. Lehký update by rozhodně bodl.

Odvážnost našich hráčů rozběhla dvě skupiny po šesti střelcích. QUAD nejlepších postoupil do Play-Off hrané na Double Elimintaion.

Již od samého začátku sledovala celé děnní turnaje CeZet-eSKa TV, které prošla lehkými vylepšeními a byla oceněna novým rekordem ve sledovanosti!
Děkujeme a Blahopřejeme! PízZz & Respect 2U - Drill & Hawr1x

Ze základní skupiny nepostoupil bejnamínek machinerose, NeroQSlayer a syyfl. Sattan se pro jistotu vůbec nedostavil. Výše uvedené trojici děkuji za vzornou účast a doporučil bych jim zvážit přihlášku do Game Page Open - Season II.

Osmička účastníků Play-Off sestřelila v prvním kole pány: MorousK, twineCZ, forst3na a blackfire.

První dvojice přinesla kontrast "staré školy" a "nové vlny" a vyrovnaný zápas, který vyvrcholil až zámkem na Hektiku. Na úvod zápasu twineCZ rozstřílel mapu Aerowalk a MorousK ho musel řádně zklidňovat na Blood Runu, kde David dokázal zazlobit.

Cedulku s nápisem What a Surprise by mohl nést duel, který zhatil veškré šance forst3na. Vypadá to, že nám Vašek spíš hraje POKER, než QL. Jako jediný z účastníků turnaje však ví, o co v případě DreamHacku přichází a Brno tak může být zajímavou destinací. Velmi dobře si po celou dobu turnaje vedl blackf1re_. Raul dokázal zatopit i velice kvalitním hráčům, jako myN, který vážil cestu z Frýdku-Místku a nakonec se dostal do přímého souboje o jednu ze tří vstupenek.

Petra sestřelil z horního pavouku Artem "Needy" Černý, který přijel na turnaj ve velkými ambicemi na vítězství, které se stupoňovalo poté, co účast s omluvou odřekl REDDgrrr. Needy procházel za podpory fanclubu až do samotného Finále CyberCup: Prague


Po výborném začátku na mapě Furious Height přišlo překvapení a chladné probuzení v podobě Xataha. Nebudeme zastírat, že velkou úlohu v tom sehrála spektakulární situace na mapě House of Decay ...

Na cestě Pavla za prvním vítězstvím, ziskem myši Ozone, cenným kovem, dipolomem a vstupenkou do HackInCzech v semifinále padl i další důležitý hráč této kvalifikace, Max "NAM3R" Horn, ten si u Mistra obědal exkurzi po Aerowalku za ferových 11 €uro. Kluci to zvládli raz dva. Pořádnej klacek si do pařátků dal pan Santa. Enjoy!

Na dohrávku čeká zápas o třetí postupovou pozici, ve kterém se utkají v nejbližším možném - standradně přepadovém - termínu.

DreamHack 2010 Winter - Quake Live - CyberCup #1: Prague

Petr "myN" Nohel Česká republika -vs- Česká republika Max "NAM3R" Horn
- Hawr1x

Autor: 
Text: 


JohnNy_cz 20:31 @ 28/09/10
gg xatah, GG!
 
xatah 03:24 @ 28/09/10
ggs
 
myn 20:36 @ 27/09/10
namer kdy to dostrilime?
 
nam3r 20:26 @ 27/09/10
ja vam to rikal ja vam to rikal (proc me jen nikdo neposloucha?)
PS:doufam ze to neni vekem :P
 
black 17:46 @ 27/09/10
priste jedine bz
 
Needy 17:09 @ 27/09/10
forstene: vubec,me too ;) . sice pak ten druhej pc byl lepsi,ale stejne. rikam to nerad,ale battleZone rox !
 
forsty 16:23 @ 27/09/10
každopádně zase jako jedinej jsem to měl rozmrdaný :/
 
Needy 14:01 @ 27/09/10
kazdopadne !
 
Snt 12:43 @ 27/09/10
securitak byl homoklada ;)
 

  Quake.cz komunita na Discor  Quake kalbage 2014  Quake Live - Memorial 3  Praha - TDM LAN   QUAKECON 2013  Když je ta středa  Rozhovor s Tykem
last comments
  Quake 3 Guide - komunita a   Záviděníhodná návštěva id S  Rozhovor s Debtorrem  Rozhovor s Debtorrem  Rozhovor s Debtorrem
 
 
 
 
 
back to news

Czech Quake powered by InterneXt