Quake.cz - czech quake fan site
 
Trailers: id Software, Killat0n
Start: Basics, Weapons
Tune it: Config Generator
Master it: Hud Generator
Platform: QL PRISM


 Co je Quake Live?
 Představení QL v Grunex.tv
 Chci zkusit QL


archiv
 
Join Us On Facebook!!

TDM PICKUP

Quake 4 guide by Hawr1x

Quake 3 ULTIMATE! guide by X|cht

Jak hrát Q2 ONLINE? by kkubass

QuakeWorld guide for newbies by JohnNy_cz

ezQuake modern Quakeworld client

nQuake QuakeWorld balíček

BREAKDOWN HQ

Quake Defrag Calendar 2007 by TopB

Encyklopedie Dooma a Quake by Pavel Trnčák

www.quakechannel.cz

http://quake2.gamepark.cz

MAXELL's HOMEq4.news  q4.news  q3.news  q2.news  qw.news
 28.09.2010 Game Page Open - enTrance!
První turnaj Quake Live turnaje pro začínající hráče, který nese honosné jméno Game Page Open byl úspěšně zakončen během tohoto svátečního dne.

16 borců nastoupilo do "dvouposchoďového" pavouka, aby srovnali své síly. Do turnaje se přihlásilo i několik expertů, kteří z hlediska ostatních měli lehký naskok v hodinách, trávených v jednotlivých arénách.

To se značně projevilo na hřišti a začínající hráči tak okusili, co znamená rozdíl půl roku ve zbrani.

V prvním kole si lépe z dvojiček, které svedl dokupy pavouk vedli následující hráči:

Lukáš "cuky" Wiener, Martin "Duchy" Ducháč, Jan "Klerotik" Pazdera,
Tomáš "syyfl" Jára, Jan "Jiras" Jirásek, Jan"GuruBang"Měsíček,
Aleš''dRuiwOw''Kacíř  a David "cZ_MTv" Tuček.

Mezi postupujícími jmény tak byli zejména hráči, které jsme již viděli v minulé sezóně Game Page Open, či oldzkooleři, kteří se začali zžívat s dominancí Quake Live.

Nejlépe s v této osmičce vedli syyfl a GuruBang, kteří se dopracovali až do finále Winners Brackets.


Zbytek pole spadl do Losers Brackets a svedl k boji o holý život a přežití v turnaji hráče, kteří toho zatím na tuzemské půdě moc nenaběhali.

Petr "petris" Tišťan podlehl v druhém zápase ??? "ZuLaH" ??? a obdobně si vedl iv dalším duelu i Jan ''_Jahny_'' Kačanyi, kterého odsoudil  Jakub "Malaku" Latina. Oba hráče, kteří si vedli v těchto duelech lépe shodně zastavili pánové, kteří neměli prostor ve Winners Brackets. cZ_MTv a Jiras. Právě tato dvojice se následně utkala o místo v semifinále. Lepším hráčem byl Jiras, který následně čelil dalšímu navrátilci z Winners Brackets, dRuiw0w. I v tomto případě se potvrdilo, že hráč, který to dotáhl dále v horní části pavouku měl navrch i nadále. VOD Semifinal Losers Brackets

Spodní část této větve ovládla Pavla "goodfriend" Procházková, která si nejprve poradila s Roman "terrormachine" Mišíkem a následně i s klerotikem, který spadl v druhém kole do LB.

Tajným esem se stal David "D4D4" Pohludek, kterému přisoudil Double Elimination pavouk Radka "Dragi" Dragouna, který přešel přes Jakuba "jakubom" Boma. D4D4 s nenachal zastavit ani tímto soupeřem a tak musela přijít na řadu goodfriend, která už byla nad síly "uranového bratra." Pajka ve svém veleúspěšném tažení tímto turnajem potvrdila, že i "naše ženy" umí perfektně střílet a Finále Loosers Brackets bylo zaslouženou trofejí této mladé dámy. Finále Losers Brackets.

Do Consolation Finále spadl z Winners Brackets Tomáš "syyfl" Jára a ze spodní části se vypracoval zpět Aleš''dRuiwOw''Kacíř. Tento souboj přinesl z bou stran výborné okamžiky a nakonec se stal lepším hráčem účastník CyberCup #1, syyfl.

Velké finále není k dispozici ve formě VOD, ale jednalo se o megaluxusní DUEL mezo syyflem a Janem "GuruBang" Měsíčkem. Ve zkratce řekneme, že syyfl dotáhnul své tažení k úspěšnému konci a stává se prvním vítězem. Blahopřejeme.


Game Page Open - Consolation Finals
- Hawr1x

Autor: 
Text: 


D4 11:35 @ 30/09/10
peknej report :)
 
drill 10:27 @ 30/09/10
grand final uploaded, vod

www.own3d.tv/drill
 
Kyng 22:47 @ 29/09/10
to nevim jak ma hawrix posefovany
 
nam3r 22:26 @ 29/09/10
hmm ti co byli v praglu tak tam nemuzou ? no vono stejne je to z ruky ...
 
Kyng 22:21 @ 29/09/10
Novinka teprve bude, jinak to je 16.10 v brnenskem spalicku?
 
Klerotik 21:29 @ 29/09/10
Gratulece Syyyflovi, hrál jsem s ním a určitě si to zasloužil :-)
 
oi 20:24 @ 29/09/10
nevite nekdo o te sparce v brne ? Parkrat v tech zapasech prohodi haw s drillem par slov o tom ze se ma neco konat ale nikde sem nanasel nakou newsu kdy, kde a jak se tam dostat.
 
drill 09:23 @ 29/09/10
Grand final vod pozrem na lokaly
 

  Quake.cz komunita na Discor  Quake kalbage 2014  Quake Live - Memorial 3  Praha - TDM LAN   QUAKECON 2013  Když je ta středa  Rozhovor s Tykem
last comments
  Quake 3 Guide - konfig, zbr  Trnávka 2k8 - Reportage - P  Euro Open Cup - Teams  Quake.cz komunita na Discor  Quake 3 Guide - komunita a
 
 
 
 
 
back to news

Czech Quake powered by InterneXt