Quake.cz - czech quake fan site
 
Trailers: id Software, Killat0n
Start: Basics, Weapons
Tune it: Config Generator
Master it: Hud Generator
Platform: QL PRISM


 Co je Quake Live?
 Představení QL v Grunex.tv
 Chci zkusit QL


archiv
 
Join Us On Facebook!!

TDM PICKUP

Quake 4 guide by Hawr1x

Quake 3 ULTIMATE! guide by X|cht

Jak hrát Q2 ONLINE? by kkubass

QuakeWorld guide for newbies by JohnNy_cz

ezQuake modern Quakeworld client

nQuake QuakeWorld balíček

BREAKDOWN HQ

Quake Defrag Calendar 2007 by TopB

Encyklopedie Dooma a Quake by Pavel Trnčák

www.quakechannel.cz

http://quake2.gamepark.cz

MAXELL's HOMEq4.news  q4.news  q3.news  q2.news  qw.news
 10.10.2010 Bla bla Trnávka 2K10 - 2/2

Použijme tedy časovou bránu a vraťme se zpět v čase na hvězdné datum pátek 17. září 2010. Po té, co nás pan mistr Liška donavigoval na místo určení, naskytl se nevýdaný pohled na partu osob postávající před jakýmsi kulturákem a už na první pohled bylo znatelné, že předchozí noc byla asi hodně ostrá : ) Zde trochu odbočím v tom, že čtvrtečný kalbage prý bývá legen, wait for it, legendary! Bohužel nevím a tudíž nedokáži posoudit :(
Po prvním vkročení do sálo bylo jasné, že tento víkend nebude jen tak. Pár nadšenců již posedávalo u kompů a težce dřeli svou taktiku, či upravovali už tak vymazlený cfg. Další si krátili čas u nějakého toho filmu. Moc lidí uvnitř ale nebylo, protože:
1. ještě bylo pořád brzo
2. hospoda je stranou
3. vyspávali včerejší kalbage.

Celý pátek se dá asi zkrátit do několik vět/slov - chlast, chlast a zase jenom chlast. Pochválíme Ondyho, který rozjel párty s krycím názvem Krvavá záda pro všechny a dle toho to také vypadalo. Zde imho paměť tak minimálně poloviny účastníku končí.
Ten zbytek se odhodlal k prvnímu pokrovému turnaji, který nakonec vyhrál pán Vesmíru aka Syx a s velkým úsměvem na rtech se ješte s Forstenem a Azerem podělili o bank v hodnotě 1200 KČ. Mě by teda zajímalo kolik ho stálo opít ten zbytek. Tak ale každý má svou taktiku! Co bylo dál již navždy zůstane nevyřčeno, aneb kdo nebyl neuvěří a kdo byl, ten si to nepamatuje, či raději nechce pamatovat. Někdo někde usnul, někdo se chtěl k někomu přitulit, někomu se konečně podařilo sehnat něco, pod co by se mohl shoulit. Kdosi hulákal na celý kulturák, že mu nejde sít, ale že by si mohl zkusit zastrčit to hloupé UTP do sítovky ... No, raději toho nechme :D

Procházíme tedy teleportem a záhy se mění i datum. Cože, to už je sobota? Ok, na plánu jsou skupiny a ideálně začít i pavouka. V tuto chvíli spousta lidí (včetně mě) začne shánět nějaký rozumný a použitelný cfg, protože OSP už nějaký ten letitý pátek nehrají. OT: rozhlížím se a Sharp ani Heera_2b nikde, no toto? Takže se nám rozjíždějí skupiny a vše probíhá celkem hladce. Jen tým KDK neustále pokukuje kolem, cosi mumlá a jediné co je rozumět je slůvko Manning. Zde to trochu zkrátím, protože se nedělo nic extra zajímavého. Dá se říct, že skupiny probíhali dle plánu a předpokladů (pokud nemám pravdu, komentáře jsou dole!). Nyní se nám chýlí nějaká ta 3-tí hodina odpoledne a pojem "manning" dostává svůj smysl. Od někud se objeví osoba, jejiž barvu bych podruhé spatřit nechtěl, taťka šmoula, kterému v RGB hóódně stáhny modrou, nepil tys máňo zelenou? : ))

Takže máme za sebou skupiny a pavouk už nám visí na dveřích. Zde musím za sebe podat protest, protože nám nebylo dovoleno odehrát pavouka z hospody, tudíž veškeré hraní pro dnešek (hlavně pro nás) končí, rozjíždí se kalbage nr. 2.
Někdy odpoledne doráží pár posledních nadšenců, mezi nimi tyfoon a hawrix. Oba s žízní viditelnou v očích se řinou do přilehlé hospůdky, aby zde ukoliji své pudy. Tyfovi se to překvapivě velmi dobře daří. Totéž se bohužel nedá říci o hawrixovi, kterému (asi) chybou servírky objednané jídlo doslova sežere neznámá bestie - dejte mu taky najíst! Tímto ti ještě jednou říkám, dobře ti tak, kdo zaváhá nežere :D
Zůstáváme tedy v hospodě, kde v tuto dobu idlí tak polovina zúčastněných a "vychutnává" si to libové místní pivo (jestli se to tak dá nazvat) a krvavá záda. Zábava v plném proudu, tyf pomalu začíná usínat na stole a kdosi táhne ten prokletý kufr s žetony a kartami už i do hospody (wtf?), to už je kalbage v plném proudu . Už od začátku se ale páteční nemůže rovnat, to ale ještě nikdo netuší co se bude dít dál.

Čekání na správnou kartu, na správný příhoz či na tu ideální nahrávku ve fotbálku, je náhle vyrušeno místním domorodcem. WTF? Tak by se dali popsat pohledy všech osob v lokále. Probuzený Tyf se dostal na další level a nebyl to level jen tak ledajaký! Každopadně dosažením tohoto questu zkončilo naše poklidné kempení celkem hodně pohodové hospůdky (cože my jsme tu zelenou nevypili?). Zde patří můj velký obdiv Ondymu a následně Lukerovi, kteří stejně jak v Pulp Fiction prostě vyřešili problém a jasně dali najevo, že zde není žádný sklad mrtvých negrů! GJ hoši a u tyfa si vyzvedněte panáky : ) Co se dělo dál asi nemá cenu popisovat. Za zmínku stoji asi jen Zagrovo luck v pokru a serie ALL IN v prvních několika kolech, která vedla ke zrujnování těchto hráču. Možná jen jedno stojí za to vyzdvihnout, adore, poker se hraje se dvěma kartami v ruce! Zamumlal něco ve stylu "raz som to hral o silvestra" a cupital i s vkladem pryč.

Následuje probuzení, šok, bolehlav, pocit štěstí že žiju * nehodící škrtni. A jde se se zpožděním na pavouka. Jo, to už je neděle?! Pavoukem dle očekáváni procházejí SP jako nůž máslem. V semifinále WB je drobně potrápí GF (Kdože to tam řešil, že GF jdou vždy hned na SP?). Zbytek zápasů se hraje snad systémem BO1, alespoň takto to přišlo mě. Horní část pavouka je jasná. GF jdou do LB a SP čekají,. Mezitím si  spodkem pavouka klestí cestu nevyspitatelné V0. Ve finále WB Satani potvrzují své kvality a poráží V0, tudíž V0 padají k GF do finále LB (zde jsem to trochu zkrátil, ale to snad nikomu nevadí).

A je to jasné, V0 po několika těsných porážkách z předchozích ročníků, porážejí GF a jdou tak do finále proti SP. Zde jim ale duo 2 kings doplněné o Destu a chodící rail Wision nedává sebemenší šanci a celkem bez problémů zopakují výsledek z finále WB a tím vyhrávají letošní Trnávku.

Nutno podotknout, že SP si zároveň z Trnávky odvážejí i putovní pohár a medaile pro vítěze Czech TDM League, kde opět nenalezli konkurenci.

Závěrem uvěďme skromnou rekapitulaci výsledků:
Q3:
1. Satan Proxies
2. Virtual Owners
3. GoodForsaken
4. Entity

Dema:
POV Jocko: Semifinále, Finále

Poker:
vítěz je každý kdo hrál, ale nade všemi stojí AdoreSP

Sleep arena:
madaři a jejich skill přikrýt se čímkoliv

Hospoda:
vítězem je jednoznačně Tyfoon, kde v dálce se krčí tým Blow aka QCZ v počtu vypitého alkoholu. Toto druhé místo je možné sporné ale věřím že v přehršeli dnešních informací si ho nikdo netroufne kritizovat.

Fotky:
- pajka
- kdosi jehož nick si nepamatuju (sry)
- z mobilu od Miky
- videa od Syxe


OT: čestina nikdy nebyla me renomé, žádal jsem spoustu lidí o korekci, ale nikde nic, takže FUUUUU :D

Na závěr jen dodám, že tento text si nehraje na žádný ultra hustý report, pouze má za účel trochu rozveselit aktuální pochybnou dobu.

Rozhodně bych rád poděkoval Nathanovi s Ondymu za organizaci a snad se uvidím znovu za rok! Gj Hoši!
- LesTR

Autor: 
Text: 


Snt 22:07 @ 19/10/10
Po precteni jsem dostal zizen. GJ aktivisto ;)
 
LesTR 20:49 @ 19/10/10
Fixed oboje, diky!
 
forsty 20:14 @ 19/10/10
jop a nějak mi nefunguje ten link pájky ...
 
forsty 20:14 @ 19/10/10
jop, ale ty tam máš fotky z mého odkazu =) btw jeho nick byl Mr.Proper ...
 
zgr 19:59 @ 19/10/10
pulp fiction !! :)
 
Hawr1x 11:37 @ 19/10/10
jop, sobotne-nedelni rozjimani a ALL IN v prvním kole stál rozhodně za to. Každopádně si nárokuju ocenění za nejvíc vykalenejch čajů v místní taverně. (která má tradičně záchod u druhého okna z prava - pozn. pro nováčky)
 
LesTR 09:15 @ 19/10/10
jenze ty fotky jsi ty nefotil, to vim naprosto jiste : ) Kdo je teda blbec? :P
 
forsty 09:04 @ 19/10/10
GoodForsaken to nejvic poresili :D btw nj Lestriku ;)
 
forsty 09:03 @ 19/10/10
lol to je blbec, forsty.own.cz (jehoz nick si nepamatuju) :D
 
LesTR 00:20 @ 19/10/10
jaaa nic, to alkohol! Ja za nic nemuzu!
 
Baru 00:17 @ 19/10/10
GJ! Lestr, Ondy a Nathan... Napresrok zase ;)

 
sx 00:01 @ 19/10/10
old :)
 
Dloobiq 23:55 @ 18/10/10
achjo..,,, no nebyla to krasa?! :)
 

  Quake.cz komunita na Discor  Quake kalbage 2014  Quake Live - Memorial 3  Praha - TDM LAN   QUAKECON 2013  Když je ta středa  Rozhovor s Tykem
last comments
  Quake 3 Guide - komunita a   Záviděníhodná návštěva id S  Rozhovor s Debtorrem  Rozhovor s Debtorrem  Rozhovor s Debtorrem
 
 
 
 
 
back to news

Czech Quake powered by InterneXt