Quake.cz - czech quake fan site
 
Trailers: id Software, Killat0n
Start: Basics, Weapons
Tune it: Config Generator
Master it: Hud Generator
Platform: QL PRISM


 Co je Quake Live?
 Představení QL v Grunex.tv
 Chci zkusit QL


archiv
 
Join Us On Facebook!!

TDM PICKUP

Quake 4 guide by Hawr1x

Quake 3 ULTIMATE! guide by X|cht

Jak hrát Q2 ONLINE? by kkubass

QuakeWorld guide for newbies by JohnNy_cz

ezQuake modern Quakeworld client

nQuake QuakeWorld balíček

BREAKDOWN HQ

Quake Defrag Calendar 2007 by TopB

Encyklopedie Dooma a Quake by Pavel Trnčák

www.quakechannel.cz

http://quake2.gamepark.cz

MAXELL's HOMEq4.news  q4.news  q3.news  q2.news  qw.news
 27.11.2010 DreamHack Winter 2010 - Review 2nd day


Včerejší den nepřinesl jen zklamání českých fanoušků, protože ve finálových soubojích neuvidí českého reprezentanta Kryštofa "krysu" Černého, ale i dobře sehraný kus, který si vysloužil slušivý název "DH drama". Pokud vás zajímá průběh včerejších základních skupin, doporučuji shlédnout článek slovenského kolegy AdoreSP na serveru quake.sk.

DH drama
premiéra: 26.11.2010

Do hlavních rolí celého představení byly obsazeny hvězdy programu Alessandro "stermy" Avallone a Anton "cooller" Singov. Vše odstartovalo, možná oprávněným, vyjádřením stermyho nesouhlasu nad coollerovou hrou. V pozápasovém rozhovoru  stermy prohlásil následující...

"Po pár minutách jsem zaznamenal, že cooller dělá chyby, které dělat nemá. Bylo mi to jedno, hrál jsem si svou hru. Po zápase jsem o tom začal přemýšlet, zastavil hru a šel se zptat adminů co by se s tím dalo dělat."

A o co vlastně šlo? O to, že hráči, kteří znají dopředu své soupeře ve čtvrtfinále, schválně prohrávají své zápasy aby ze skupiny postoupili druzí a získali tak "lehčího" soupeře. Polský hráč Maciej "av3k" Krzykowski, který je údajně do celé kauzy také zapleten prohlásil na svoji obranu

" Stermy a strenx si mysleli, že jsem prohrál schválně, ale opravdu to tak nebylo. Dm13 byla na dobré cestě, snažil jsem se hrát dobře, ale nakonec  jsem ji zahrál špatně. Nevím proč, prostě jsem ji nehrál dobře, chtěl jsem ji zahrát jinak než včera. (tímto poukazoval na jeho prohru v BEAT IT turnaji s Shane "rapha" Hendrixonem, kdy prohrál 7:1)"

Za zmínku také stojí av3kovo prohlášení, že ztráta mapy není považována za chaeting, toto označení by mělo být vyhrazeno pro aimboty, wallhacking a podobně.

Cooller se zase nechal slyšet, že stermy hrál opravdu tvrdě a v rozhodující mapě mu nedal možnost převzít mapcontrol, ikdyž se o to ruský hráč snažil. Podle serveru sk-gaming, jejichž report si můžete přečíst ZDE, tento okamžik zastínil jinak perfektní Quake den. Ti kteří o rozhovory přišli, nemusí zoufat, zde je 14 minutový záznam přenosu.


DHW '10 Kaspersky QL tourney:...

Tak uvidíme, jaký budou mít dnešní hry průběh. Tento incident však rozhodně nepřidá stermyho pověsti, vzpomeňme na letošní ESWC v Paříži, kdy stermy také podával protest, je tedy dost možné, že se do paměti diváků i hráčů zapíše spíše jako stěžovatel než dobrý hráč.

Podstatně méně dramatický byl průběh včerejšího doprovodného turnaje MSI BEAT IT, které s přehledem vyhrál americký reprezentan Shane "Rapha" Handrixon, který si tak odnesl výhru v hodnotě 6.000$ a notebook MSI GT663. Za ním s prohrou 2:3 na mapy zůstal běloruský Aleksey 'cypher' Yanusgevskiy, který si odnesl 3.000$ a třetí příčky se ujmul francouz Kevin "strenx" Baeza, ta byla dotována 1.500$.

Pro fotek chtivé čtenáře mám pro dnešek připraveny tři odkazy na kvalitní fotogalerie.

První z nich je oficiální galerie DHW 2010 na flickru, druhou první den v podání Fnatic a následuje hned den druhý.

Bohužel, dle našich zpráv ani zbytek českého osazenstva na DreamHack Winter 2010, příliž štěstí neměl. Česko-slovenský dívčí tým e-Suby nepostoupil, ze základní skupiny, kde obsadil poslední, tj. 4 místo. Hráč W0nder, prohrál ve čtrvrtfinále s inF.PrO, který patřil k favoritům soutěže a tak i cesta nadějného želízka v ohni končí.

- Baru

Autor: 
Text: 


zaYEuNKWgvUPk 18:07 @ 22/12/11
Hey, kiellr job on that one you guys!
 
Baru 09:18 @ 28/11/10
Děkuju, také si myslím, že to byl především fail adminů
 
LesTR 01:42 @ 28/11/10
Výborné review Baru! Je dobře, že obě "úmyslné" prohry byly po zásluze potrestány, jen je škoda, že k nečemu takovému vůbec došlo. Poučením pro adminy by mělo být: "Nikdy nezveřejnuj postupový klíč"
 

  Quake.cz komunita na Discor  Quake kalbage 2014  Quake Live - Memorial 3  Praha - TDM LAN   QUAKECON 2013  Když je ta středa  Rozhovor s Tykem
last comments
  Quake 3 Guide - komunita a   Záviděníhodná návštěva id S  Rozhovor s Debtorrem  Rozhovor s Debtorrem  Rozhovor s Debtorrem
 
 
 
 
 
back to news

Czech Quake powered by InterneXt