Quake.cz - czech quake fan site
 
Trailers: id Software, Killat0n
Start: Basics, Weapons
Tune it: Config Generator
Master it: Hud Generator
Platform: QL PRISM


 Co je Quake Live?
 Představení QL v Grunex.tv
 Chci zkusit QL


archiv
 
Join Us On Facebook!!

TDM PICKUP

Quake 4 guide by Hawr1x

Quake 3 ULTIMATE! guide by X|cht

Jak hrát Q2 ONLINE? by kkubass

QuakeWorld guide for newbies by JohnNy_cz

ezQuake modern Quakeworld client

nQuake QuakeWorld balíček

BREAKDOWN HQ

Quake Defrag Calendar 2007 by TopB

Encyklopedie Dooma a Quake by Pavel Trnčák

www.quakechannel.cz

http://quake2.gamepark.cz

MAXELL's HOMEq4.news  q4.news  q3.news  q2.news  qw.news
 10.02.2011 TDM 2v2 Pre-EMS8 - HiddenFortress
Dne 9.2. ve 21:00 odstartoval již zmiňovaný TDM 2v2 turnaj pod hlavičkou ESL, který se odehrál na mapě HiddenFortress. Bylo zaplněno 15 slotů z celkových 16. Postup do druhého kola tak zdarma dostal nasazený tým číslo 1 IP. Ten hrál ve složení Miha 'megBeguk' Lojkin a Pavel 'pavel' Fomkin. V turnaji se ukázal i jeden český tým a ten se skládal ze dvou TDM reprezentantů. Vojtěcha 'debtorr' Lukovského a Tomáše 'Flatecek' Furika.

Konečné pořadí po mnoha hrách na HiddenFortress vypadalo následovně.

1. IP - megBeguk&pavel
2. c85 - Extreme&Shadow
3. DieDickenKinder - Andy &randallFlagg
4. cze - debtorr&flatecek

Nasazený tým   IP si tedy dokráčel pro vítězství bez jediné porážky. Prvních několik minut finále vypadalo lépe pro hochy z c85, ale po několik minutách IP zápas dotáhli a následně i obrátili ve svůj prospěch.

Hráči cze odehráli v turnaji celkem 6 zápasů. V prvním kole si poradili s EricZemmour Team [EZ.], ale v kole druhém bohužel zkřížili cestu již zmíněnému vítězovi IP, který zvítězil v poměru 108 : 26. To znamenalo pád pro české borce do Loserbracket, kde byli nasazeni do druhého kola. Zde vypráskali další ruský tým  TF 87 : 30. Ve třetím kole LB přišla výhra nad sousedy z Polska maxfloplay[play] a ve čtvrtém další výhra proti Za4em tibe mne videt[z4tmv], kteří si odnesli nášup 104 : 17. Takto vypadal bezproblémový postup týmu cze až do pátého kola Loserbracket. Zde narazili na cyberfight[c58]. c58 zvítězili 64 : 69. Z mého pohledu vše rozhodl předposlední quad, který ukořistili c58 a tím zvýšili svůj náskok 10ti a více bodů. Poslední quad v režii cze nedopadl, jak měl. Tímto se český tým rozloučil s působením v tomto turnaji.

Další TDM 2v2 na mapě Devilish se odehraje 13.02.2011


- Jajamin

Autor: 
Text: 


Novinka neobsahuje žádné komentáře

  Quake.cz komunita na Discor  Quake kalbage 2014  Quake Live - Memorial 3  Praha - TDM LAN   QUAKECON 2013  Když je ta středa  Rozhovor s Tykem
last comments
  Euro Open Cup - Teams  Quake.cz komunita na Discor  Quake 3 Guide - komunita a   Záviděníhodná návštěva id S  Rozhovor s Debtorrem
 
 
 
 
 
back to news

Czech Quake powered by InterneXt