Quake.cz - czech quake fan site
 
Trailers: id Software, Killat0n
Start: Basics, Weapons
Tune it: Config Generator
Master it: Hud Generator
Platform: QL PRISM


 Co je Quake Live?
 Představení QL v Grunex.tv
 Chci zkusit QL


archiv
 
Join Us On Facebook!!

TDM PICKUP

Quake 4 guide by Hawr1x

Quake 3 ULTIMATE! guide by X|cht

Jak hrát Q2 ONLINE? by kkubass

QuakeWorld guide for newbies by JohnNy_cz

ezQuake modern Quakeworld client

nQuake QuakeWorld balíček

BREAKDOWN HQ

Quake Defrag Calendar 2007 by TopB

Encyklopedie Dooma a Quake by Pavel Trnčák

www.quakechannel.cz

http://quake2.gamepark.cz

MAXELL's HOMEq4.news  q4.news  q3.news  q2.news  qw.news
 20.09.2006 Quake2: CZEDULE
Podle vzoru lig v evropských státech a hlavně po vzoru všem dobře známe European Duel League jsem se rozhodl uspořádat podobnou ligu čistě pro českou a slovenskou republiku.

Smysl takovéto ligy je asi každému jasné. Komu to jasné není, vězte, že se jedná o to, najít v našich krajích nejlepší duelisty a pak je po zásluze srovnat pěkně do pořadí, podle toho jak je kdo dobrý. A tak si vám dovoluji představit Czech Duel League, zkráceně CZEDULE.
 
SYSTEM

Finále, které se uskuteční v prosinci 2006 nebo v lednu 2007 a které určí "mistra republiky" pro rok 2006 je ještě v dáli. Co tomu bude předcházet a jak se do onoho finále můžute dostat?
Je to jednoduché: do velkého závěrečného finále se probojuje 8 nejlepších duelistů. Jak se ale těch 8 nej určí?

Do konce roku proběhne několik větších či menších duelových turnajů, ať už ve spolupráci s quake.cz, gameparkem nebo přímo undergroundem. Každý takový turnaj bude bodově ohodnocen podle umístění hráče.

Bodové ohodnocení jednotlivých turnajů se bude měnit podle velikosti a délky samotného turnaje. Maximálně je však možné dostat za 1. místo 10 bodů. Příkladem může být právě odehraný a také první započítávaný turnaj do CZEDULE, tím je QUADDAMAGE (zde).

Pravidlo pro účast je jediné: česká nebo slovenská státní příslušnost. Další pravidla (mapy, herní systém, timelimity atd.) už budou závislá na jednotlivých turnajích v rámci CZEDULE. To je zatím asi vše, co bych k tomu dodal. Pokud máte nějaké připomínky ohledně doplnění pravidel nebo jiných informací, jsou vám k dispozici komentáře. GL!

- kkubass
Zdroj: Quake2 Underground

Autor: 
Text: 


tQwwxUNIEf 12:23 @ 22/12/11
This could not possibly have been more hlepufl!
 

  Quake.cz komunita na Discor  Quake kalbage 2014  Quake Live - Memorial 3  Praha - TDM LAN   QUAKECON 2013  Když je ta středa  Rozhovor s Tykem
last comments
  Euro Open Cup - Teams  Quake.cz komunita na Discor  Quake 3 Guide - komunita a   Záviděníhodná návštěva id S  Rozhovor s Debtorrem
 
 
 
 
 
back to news

Czech Quake powered by InterneXt