Quake.cz - czech quake fan site
 
Trailers: id Software, Killat0n
Start: Basics, Weapons
Tune it: Config Generator
Master it: Hud Generator
Platform: QL PRISM


 Co je Quake Live?
 Představení QL v Grunex.tv
 Chci zkusit QL


archiv
 
Join Us On Facebook!!

TDM PICKUP

Quake 4 guide by Hawr1x

Quake 3 ULTIMATE! guide by X|cht

Jak hrát Q2 ONLINE? by kkubass

QuakeWorld guide for newbies by JohnNy_cz

ezQuake modern Quakeworld client

nQuake QuakeWorld balíček

BREAKDOWN HQ

Quake Defrag Calendar 2007 by TopB

Encyklopedie Dooma a Quake by Pavel Trnčák

www.quakechannel.cz

http://quake2.gamepark.cz

MAXELL's HOMEq4.news  q4.news  q3.news  q2.news  qw.news
 21.09.2006 QuakeWorld: Start European Quake League
Tímto týdnem začal čtvrtý ročník evropské QuakeWorld teamplay soutěže European Quake League (EQL).

Organizátoři vsadili na osvědčenou klasiku, což znamená pro každý z 64 zaregistrovaných klanů jedna až dvě 4 on 4 hry na dvě vítězné mapy každý týden, to vše završeno chladnokrevným Playoff.

Týmy jsou klasicky rozděleny do pěti divizí, ale novinkou tohodle EQL je šestá divize výhradně pro nováčky. Za Česko se v ní ke slávě bude profragovávat tým Q3 zvrhlíků kindergarten, vedený zkušeným harcovníkem čtvrté divize CZ Interraem, jenž se do tajů QW rozhodl zasvětit CZ Crappera, CZ Aipotu a CZ Laachtu.

V páté divizi si dělá zálusk na dobré umístění český mýtický a znovu aktivní klan Drastic Collision v čele s nesmrtelným leaderem CZ Cukym, dvěma hráči z dřívější čtvrté divize CZ Shpeqem a CZ JohnNym, a třemi nováčky v QW teamplayi - CZ Jenou, CZ Sladou a CZ Itmikem. První zápas by měl být odehrán tento čtvrtek a to proti klanu SE Jägarna, dlouhodobým obyvatelům páté divize, výsledkově třetím nejlepším klanem v divizi 5 v EQL2.

Největší tahák pro oko diváka budou divize druhá a především první. Ta nabízí sebranku toho nejlepšího, co současná evropská QuakeWorld scéna může nabídnout. Slackers, klan s patentem na perfektní sehrnou teamplay, jehož vlastníkem je dlouholetý best-of-the-best hráč DK ParadokS. Ten dokázal teamplay do detailů vychytanou teamplay přenést po rozkladu původní hvězdné eskadry Gamer, Goljat, Hib, Xalibur na nové hráče PL Insane, NL Murdoc, NL Dragon, SE Krab, Seese, Goblin, Javve a vyhrát s nimi první divizi EQL 3.

Dalo by se toho napsat ještě hodně o dalších div1 klanech - Legeartis, klanu silných osobností jako Nabbe, Riker, mem a Rock (a velkých svalů by dag), Firing Squad, klanu těžícího ze dvou velkých tahounů - SE Razora a NL Reppieho. Rozhodně bude mnoha fandům chybět sehraná pětice Fragomatic, celkově druzí v základní části EQL 2. Hráč SE Valla, pro jehož nepřekonatelnost byla mapa e1m2 pomyslně přejmenována na Castle of Valla, bude pod aliasem Ningizzia drtit za Team Freedom všechno, co se mu postaví v divizi 2 do cesty.

Předchozí ročník EQL končil v době začátku prázdnin v severní Evropě a tak závěr Playoff byl ve stylu několika větších W.O. orgií. To se teď opakovat nebude, jelikož závěr tohodle ročníku vychází na začátek prosince. Tedy v podzimních a zimních večerech to bude na evropských QW serverech vřít raketovou smrští fragů v podání všech 526 zaregistrovaných hráčů.
- JohnNy_cz

Autor: 
Text: 


phata 21:55 @ 13/11/06
gl DC :)
 
695jbhgyfyf 21:07 @ 13/11/06
hola me gustaria poder descargar mu xalibur
 
cuky 13:40 @ 22/09/06
zasraný fakeři, ale my se nedáme!
 

  Quake.cz komunita na Discor  Quake kalbage 2014  Quake Live - Memorial 3  Praha - TDM LAN   QUAKECON 2013  Když je ta středa  Rozhovor s Tykem
last comments
  Quake 3 Guide - komunita a   Záviděníhodná návštěva id S  Rozhovor s Debtorrem  Rozhovor s Debtorrem  Rozhovor s Debtorrem
 
 
 
 
 
back to news

Czech Quake powered by InterneXt