Quake.cz - czech quake fan site
 
Trailers: id Software, Killat0n
Start: Basics, Weapons
Tune it: Config Generator
Master it: Hud Generator
Platform: QL PRISM


 Co je Quake Live?
 Představení QL v Grunex.tv
 Chci zkusit QL


archiv
 
Join Us On Facebook!!

TDM PICKUP

Quake 4 guide by Hawr1x

Quake 3 ULTIMATE! guide by X|cht

Jak hrát Q2 ONLINE? by kkubass

QuakeWorld guide for newbies by JohnNy_cz

ezQuake modern Quakeworld client

nQuake QuakeWorld balíček

BREAKDOWN HQ

Quake Defrag Calendar 2007 by TopB

Encyklopedie Dooma a Quake by Pavel Trnčák

www.quakechannel.cz

http://quake2.gamepark.cz

MAXELL's HOMEq4.news  q4.news  q3.news  q2.news  qw.news
 11.12.2006 WSVG 2006 - Fatal Toxicity
Uplynulý víkend se nesl v duchu World Series of Video Games. Ve hrách, které se v tomto okruhu točí se odehrálo finále, které proběhlo v New Yorku.

V Quake 4 soutežích se po úvodních kolech vykristalizovala trojice hráčů, které dominioval Johan "Toxic" Quick. Další dvojici pak tvořili přední hráči ze spojených států, Johnathan "Fatal1ty" Wendel a Jason "socrates" Sylka.

Toxic začal své vystoupení jednoduchou výhrou 2:0 nad Coollerem, který dle svých slov nepřijel zrovna 2x připravený. V dalším kole pak Toxic poslal do Loosers Bracket Fatu, aby v kole finálovém vykázál tímto směrem i Socrata.

Fatal1ty se po úvodním střetnutí s LoSt CaUsEm potkal s Toxem a okusil, jaké je hrát s monstrem, které ve světě Quake 4 nemá obdoby. V Loosers Bracket si Fatal1ty po tuhém boji poradil nejprve se Ztriderem a posléze stejným výsledkem 2:1 porazil i Coollera, který byl schopen vyhrát pouze na Phranticu.

Finále Loosers Bracket pak již bylo jasně v rukou Fatal1tyho, který v něm porazil na dvou mapách Socrata.

Johnathan "Fatal1ty" Wendel vs Jason "Socrates" Sylka       
 1.mapa - 25:9 - Phrantic
  2.mapa -   9:1 - Monsoon

Velké finále probíhalo ve znamení souboje Švédska a Spojených Států. Fatal1ty v euforii z předchozích zápasů předvedl v první sérii nadlidský výkon a porazil Toxica 2:0 a srovnal stav vzájemých zápasů na 1:1.

Rozuzlení tak měla přinést rozhodující série, která odstartovala zápasem na Monsoonu a výhrou Toxica. Druhou finálovou mapou byl Placebo Effect a Toxic pokračoval v nastolené tendenci a ujal se až 10-ti bodového náskoku. Flatl1tymu se však povedlo druhou mapu velice zdramatizovat a po vyrovnání skore dotáhnout zápas do prodloužení, ve kterém se mu zdařilo obrat dokončit a srovnat sérii na 1:1. Rozhodující mapou celé série byl Phrantic, ten se vydařil Toxicovi způsobem, který nelze nazvat jinak než Total Control.

               Johan "Toxic" Quick vs Johnathan "Fatal1ty" Wendel

1.mapa - 3:4 - Phrantic
2.mapa - 18:31- Placebo

1.mapa - 29:6 - Monsoon
2.mapa - 16:18 - Placebo
3.mapa - 30:5 - Phrantic

Celkové pořadí WSVG Quake 4 Duel

1.místo - Johan "Toxic" Quick - $20.000 & Hodinky Rolex
2.místo - Johnathan "Fatal1ty" Wendel - $10.000
3.místo - Jason "Socrates" Sylka - $5.000
4.místo - Anton "Cooller" Signov

Dema z celé akce naleznete zde (Den 1.) a zde (Den 2.)

Celé vysílání bylo možné sledovat na TSN Central a serveru CSTV. Přenos byl realizován ve velmi vysoké kvalitě, nicméně se opět potvrdil citelný nedostatek v podobě absence GTV pro Quake 4. Videopřenos je sice nádherná záležitost, nicméně nároky na linku jsou tak vysoké, že během sledování pravidelně načítáte do bufferu.

Taktéž komentář nebyl zrovna excelentní, ale v rámci možností se poslouchat dal. Finální postřeh týkající se stramu je přínos pro nové hráče, ten byl bohužel velice nízký, protože během celého večerního komentáře nebyly ani jednou zopakovány základní záležitosti, které umožní nováčkům nakouknout do tajů Quake 4.

- Komentář odpovídal spíše rozhlasovému přenosu než televizi.

Dalším problémem byl velký posun proti plánovanému a oficiálnímu programu, ale obávám se, že s tímto se nedá absolutně nic dělat, protože přikovat hráče k počítači by mohlo vzbudit vlnu nevole ze stany ochránců přírody a lidských práv.

Na stranu organizátorů se musí nechat jedna věc, která je velice důležitá, povedlo se udělat výbornou show a přinást přenos v kvalitě, která je velice příjemná na koukání.

- Pořád však musím myslet na neustálé bufferování

Související odkazy: WSVG, ESReality

Autor: 
Text: 


Novinka neobsahuje žádné komentáře

  Quake.cz komunita na Discor  Quake kalbage 2014  Quake Live - Memorial 3  Praha - TDM LAN   QUAKECON 2013  Když je ta středa  Rozhovor s Tykem
last comments
  Euro Open Cup - Teams  Quake.cz komunita na Discor  Quake 3 Guide - komunita a   Záviděníhodná návštěva id S  Rozhovor s Debtorrem
 
 
 
 
 
back to news

Czech Quake powered by InterneXt