Quake.cz - czech quake fan site
 
Trailers: id Software, Killat0n
Start: Basics, Weapons
Tune it: Config Generator
Master it: Hud Generator
Platform: QL PRISM


 Co je Quake Live?
 Představení QL v Grunex.tv
 Chci zkusit QL


archiv
 
Join Us On Facebook!!

TDM PICKUP

Quake 4 guide by Hawr1x

Quake 3 ULTIMATE! guide by X|cht

Jak hrát Q2 ONLINE? by kkubass

QuakeWorld guide for newbies by JohnNy_cz

ezQuake modern Quakeworld client

nQuake QuakeWorld balíček

BREAKDOWN HQ

Quake Defrag Calendar 2007 by TopB

Encyklopedie Dooma a Quake by Pavel Trnčák

www.quakechannel.cz

http://quake2.gamepark.cz

MAXELL's HOMEq4.news  q4.news  q3.news  q2.news  qw.news
 06.04.2007 Plný pytel betaverzí
ezQuake 1.8 Beta
    Takže je to tady, náš oblíbený ezQuake klient má svou 1.8 betaverzi, která jak už sám název napovídá je easy a to především díky programátorům, kteří potí celé dny a noci tuny slané vody, aby především zjednodušili hraní a nastavení klienta novým hráčům. Tak aby nemuseli celé hodiny sedět nad configy a rýpat se v něčem, čemu stejně nerozumí. Nových funkcí v 1.8 beta je opravdu požehnaně, už jen bezvadné je rozšířené menu ovladatelné kurzorem myši v kterém si můžete nastavit opravdu vše od rozlišení a velikosti fontu až po barvu vašich trenek. Podpora 24bit skinů, celý changelog k dispozici zde. Jen se směle pusťte do stahování a testování ať máme 1.8 Final co nejdříve.

www.quakeworld.nu
        Druhou betaverzí, je spřízněný web www.quakeworld.nu v 2.0 beta :), věnovaný  především qw a udržující komunitu více jak 900 hráčů, který doznal po dvou letech změnu designu. A zde pro pamětníky, malá vzpomínka starého vzhledu.
- cuky
Související odkazy: ezquake, www.quakeworld.nu
Podpora: #ezQuake

Autor: 
Text: 


Jen4 08:29 @ 07/04/07
Ezko vyborny. Projel jsem cely changelog a opet obrovsky kus prace. Co se tyce qw.nu, tak je tento design rozhodne lepsi nez ten predtim, navic trefne umisteny newbie guide, pohoda. Jeste muj nazor na pristupnost newbikum: prave nekonecne moznosti nastaveni davaji lamce do nove hry velky chaos. Jestli muzu doporucit, udelejte nekolik zakladnich configu spustitelnych primo batakem, kde budou veci jako bsscripty, optimalizace trailu, fbskins vseho, proste stejne podminky, jako ma hrac, ktery par let config uz tunil. Pro lamicku je nemyslitelne stahnout si potrebne paky, prijit na system skritpu a celkove konkurovat aspon trosku :) Jestli to tam uz je, tak samo mlcim :)
 
phata 02:24 @ 07/04/07
pekne to mas ;)
 
cuky 02:18 @ 07/04/07
8)
 

  Quake.cz komunita na Discor  Quake kalbage 2014  Quake Live - Memorial 3  Praha - TDM LAN   QUAKECON 2013  Když je ta středa  Rozhovor s Tykem
last comments
  Quake 3 Guide - komunita a   Záviděníhodná návštěva id S  Rozhovor s Debtorrem  Rozhovor s Debtorrem  Rozhovor s Debtorrem
 
 
 
 
 
back to news

Czech Quake powered by InterneXt