Quake.cz - czech quake fan site
 
Trailers: id Software, Killat0n
Start: Basics, Weapons
Tune it: Config Generator
Master it: Hud Generator
Platform: QL PRISM


 Co je Quake Live?
 Představení QL v Grunex.tv
 Chci zkusit QL


archiv
 
Join Us On Facebook!!

TDM PICKUP

Quake 4 guide by Hawr1x

Quake 3 ULTIMATE! guide by X|cht

Jak hrát Q2 ONLINE? by kkubass

QuakeWorld guide for newbies by JohnNy_cz

ezQuake modern Quakeworld client

nQuake QuakeWorld balíček

BREAKDOWN HQ

Quake Defrag Calendar 2007 by TopB

Encyklopedie Dooma a Quake by Pavel Trnčák

www.quakechannel.cz

http://quake2.gamepark.cz

MAXELL's HOMEq4.news  q4.news  q3.news  q2.news  qw.news
 09.05.2007 Finále Nations Quake Rank 10
Dnes je večer všech opravdových Quake fandů, dnes se koná vyvrcholení Nations Quake Rank 10, nejznámějšího QuakeWorld 4on4 turnaje, jímž není nic jiného než finálové utkání mezi klany:

Clan MalFunction vs Dota-Allstar-Guys


Tenhle zápas bude streamován rovnou dvěma nezávislými zdroji. První naladíte zde; k přehrávání bude údajně nutný Winamp, ale VLC by si s tím rovněž mělo poradit. Stream je z rakouské dílny a Defcon_5 a jeho tým na vyladění všeho možného pracoval opravdu dlouho.
Ve finsku se o stream postará server GameTV, komentář v angličtině si vezme na triko Gaz, o profesionální přehled nad děním ve hře tak nebude vůbec nouze. Pro zajímavost, v upravené podobě se bude tento stream za týden vysílán ve finsku v televizi, takže lze čekat, že hlavní důraz bude kladen na to, aby zběsilé dění na obrazovce chápal opravdu každý.
Záznam bude rovněž k dispozici na stránkách GameTV Dnes večer jej ale naladíte zde.
Jinak zápas rovněž bude možno sledovat přes spousty Qizmo kamer. Zápas začíná v 21:30.

Někteří by řekli, že to ani nemohlo dopadnout jinak, než aby se právě tyhle dva klany dostaly do samotného finále, protože oba vytěžily to nejlepší z dočasného rozpadu klanu Firing Squad - a to jeho hlavní dva tahouny, hráče Reppie a Razor.
CMF, finská trojka chladnokrevných stratégů Fix, Fifi a Hlt doplněná o nizozemce Reppieho, ryze útočného bojovníka, bude stát proti agresivnímu hráči Seese, jemuž v útočných akcích sekunduje rychlý Rock, za podpory jednoho z nejlepších aimerů současnosti the-interceptor a to vše pod taktovkou Razora, zakladatele tohoto klanu vytvořeného právě pro tuto sezónu NQR. V některých mapách je podpoří i oldschooler The Chosen One.

Pokud jeden z týmu nepřipravil na dnešní večer přelomovou taktiku šitou na míru slabin soupeře, vysoké sály Zámku prokletých - Castle of The Damned bude dějištěm hry nahoru-dolů, oba klany tady neznají nejlepší taktiku na svého soupeře, a hry první divize tady jsou vždy rychlé, obrovsky dynamické a útočné. Ponuré stísněné chodby Claustrophobolis (mapa dm2) hovoří spíše ve prospěch CMF a neomylných quadhunterů Fifi a Fix. Chleba se bude lámat v soubojích o červené brnění ve sluncem vyprahlé Opuštěné základně - The Abandoned Base (mapa dm3), the-interceptor a jeho pověstný smrtící Lightning gun skill tady může nečekanými vpády nadělat CMF hodně škod.

Nenechte si finále NQR ujít, bude na co koukat. Zápas je naplánován na 21:30 CET.
- JohnNy_cz

Autor: 
Text: 


utqkz ltsacr 23:24 @ 26/07/07
vrbwyamf ymfnb ycofxqn cjodfwryl enhkymp owchql iepmvwt
 
Jen4 15:36 @ 10/05/07
V 5 minute v te dm2 to bylo 79:19 pro cmf. Hustej obrat :))
 
cuky 15:20 @ 10/05/07
no ja sem byl dost prekvapenej, hlavne ta dm2, kde to CMF drtili a nakonec to DAG otocili a vyhrali o jeden frag, proste neuveritelne drama :)
 
Jen4 12:10 @ 10/05/07
Ale porad jsi prvni :)
 
sx 11:35 @ 10/05/07
nj, hned som o 5k chudobnejsi na esr :)
 
Jen4 10:32 @ 10/05/07
Ale priznejte se, cekal nekdo 3:0 pro DAG?
 
xatah 18:15 @ 09/05/07
stredecni masakr ;) tomu rikam luxusni program
 
kukacka 16:03 @ 09/05/07
Budem tam i ja ! :)
 
cuky 15:23 @ 09/05/07
nemůžu se dočkat!
 

  Quake.cz komunita na Discor  Quake kalbage 2014  Quake Live - Memorial 3  Praha - TDM LAN   QUAKECON 2013  Když je ta středa  Rozhovor s Tykem
last comments
  Euro Open Cup - Teams  Quake.cz komunita na Discor  Quake 3 Guide - komunita a   Záviděníhodná návštěva id S  Rozhovor s Debtorrem
 
 
 
 
 
back to news

Czech Quake powered by InterneXt