Quake.cz - czech quake fan site
 
Trailers: id Software, Killat0n
Start: Basics, Weapons
Tune it: Config Generator
Master it: Hud Generator
Platform: QL PRISM


 Co je Quake Live?
 Představení QL v Grunex.tv
 Chci zkusit QL


archiv
 
Join Us On Facebook!!

TDM PICKUP

Quake 4 guide by Hawr1x

Quake 3 ULTIMATE! guide by X|cht

Jak hrát Q2 ONLINE? by kkubass

QuakeWorld guide for newbies by JohnNy_cz

ezQuake modern Quakeworld client

nQuake QuakeWorld balíček

BREAKDOWN HQ

Quake Defrag Calendar 2007 by TopB

Encyklopedie Dooma a Quake by Pavel Trnčák

www.quakechannel.cz

http://quake2.gamepark.cz

MAXELL's HOMEq4.news  q4.news  q3.news  q2.news  qw.news
 13.05.2007 Keňa power!
Nevím, nakolik se pojem Kenya Map dostal do jiných Quake sérií, v QuakeWorldu je to ale synonymum pro mapy vybočující z množiny klasických turnajových map. (Není radno se nechat zmýlit tím, že leckterý puristický Seveřan má za kenya mapu i ztndm3.) Důvodem, proč by toto spojení nemělo ujít vaší pozornosti je turnaj King of Tuesday Kenya.

Pointa turnaje je jasná - přitáhnout k hraní QuakeWorldu více lidí tím, že se nebudou hrát mapy z klasické The Big 3 (dm2, dm4, dm6 + případně aerowalk a ztndm3). Admin turnaje vybere pro každé kolo novou, duelově kvalitní, avšak doposud nikde nehranou mapu. Z kola ven jsou tak všichni skilleři, kteří přesně vědí, kolik skoků to je z jednoho rohu dm2 do druhého nebo kam je nejefektivnější pálit raketu, když je zrovna slyšet, jak soupeř za rohem sebral náboje. Našrocení neprůstřelných taktik tak není prakticky možné a turnaj je tak prostorem pro vyrovnané hry plné zvratů i pro nezkušené hráče, stejně tak jako pro hráče tak trochu otrávené pedantní unylostí herního stylu některých hráčů v TB3 mapách.
Dalším nesporně pozitivním faktem je to, že časová náročnost turnaje je velmi malá a předem jasně vymezená. Celý turnaj proběhne za jeden jediný večer. Hraje se každé druhé úterý.

Registrace do tohoto King of Tuesday Kenya turnaje jsou otevřeny do dnešní půlnoci. Posledním jasným signálem, že už opravdu bylo nutné se o tomto turnaji na stránkách Quake.cz zmínit, bylo pro mne to, že tento sedmý ročník bude mít zvláštní skupinu pro nováčky - rookies.

Takže nazbývá než jen popřát hodně zábavy a tady je link na registraci. Připomínám - končí dnes v 23:59, turnaj proběhne v úterý 15. května mezi 20:00 a 23:00.
- JohnNy_cz

Autor: 
Text: 


ksai eqktd 04:41 @ 22/07/07
hyfitg lzsm botqs jwiupyzqx qjwymp qtvd jdnxqso
 
disect 21:55 @ 13/05/07
je to i v jinych q seriich, viz. Bootcamp prave tady na q.cz, byt se nesetkal s prilisnym zajmem
 
cuky 12:50 @ 13/05/07
back to kenya!
 

  Quake.cz komunita na Discor  Quake kalbage 2014  Quake Live - Memorial 3  Praha - TDM LAN   QUAKECON 2013  Když je ta středa  Rozhovor s Tykem
last comments
  Euro Open Cup - Teams  Quake.cz komunita na Discor  Quake 3 Guide - komunita a   Záviděníhodná návštěva id S  Rozhovor s Debtorrem
 
 
 
 
 
back to news

Czech Quake powered by InterneXt