Quake.cz - czech quake fan site
 
Trailers: id Software, Killat0n
Start: Basics, Weapons
Tune it: Config Generator
Master it: Hud Generator
Platform: QL PRISM


 Co je Quake Live?
 Představení QL v Grunex.tv
 Chci zkusit QL


archiv
 
Join Us On Facebook!!

TDM PICKUP

Quake 4 guide by Hawr1x

Quake 3 ULTIMATE! guide by X|cht

Jak hrát Q2 ONLINE? by kkubass

QuakeWorld guide for newbies by JohnNy_cz

ezQuake modern Quakeworld client

nQuake QuakeWorld balíček

BREAKDOWN HQ

Quake Defrag Calendar 2007 by TopB

Encyklopedie Dooma a Quake by Pavel Trnčák

www.quakechannel.cz

http://quake2.gamepark.cz

MAXELL's HOMEq4.news  q4.news  q3.news  q2.news  qw.news
 28.05.2007 ezQuake 1.8 je venku
Nová verze ezQuake se zaměřuje na zjednodušení spouštění, konfigurace a samotného hraní QuakeWorldu. Na hráče čekají kompletně nová menu obsahující nastavení všech možných vlastností klienta a umožňující tak nakonfigurovat si vše podle svých preferencí.

Přidána byla podpora připojení a sledování QuakeTV. Sledování QuakeWorld zápasů je tak vzdáleno pouze na jediné kliknutí na webovou adresu vysílání zápasu, stejně jako je tomu např. u internetových rádií.

Tento klient umožňuje vytěžit maximum i z těch nejmodernějších hardwarových konfigurací. Narozdíl od mnoha jiných First Person Shooter games není počet snímků za vteřinu (FPS) omezen nastavením síťového provozu.

Toto vydání se rovněž zaměřuje na zpřístupnění týmové hry začátečníkům. Základní množina běžně používaných týmových hlášek byla přidána přimo do klienta a je přístupná v menu. Přidán byl rovněž myší ovládaný editor rozvržení prvků obrazovky. Hráči si tak sami mohou libovolně přemístit prvky zobrazující hráčovo zdraví, brnění, a spousty dalších. Je možno zobrazit až přes 50 různých informačních prvků.

Prohlížení záznamů her bylo vylepšeno, umožňuje nyní procházet i archivy a přehrávat najednou celé archivy jako jeden playlist.

Kromě těchto velkých hlavních změn vývojáři samozřejmě pokračovali v aktualizacích a modernizacích stávajících vlastností klienta a opravování nedostatků.

Odkazy:
Download
Changelog
Screenshoty
Homepage
- JohnNy_cz

Autor: 
Text: 


Jen4 10:25 @ 31/05/07
Predevsim, na vsech tech obrazcich a ze vsech tech changelogu neni vubec patrne, kolik toho ezkko nabizi. Absolutni svoboda v hudu, nastaveni trails u vsech zbrani podle vlastnich preferenci, perfektni prace se skinama a mnoho dalsiho. Ownz :)
 
unq 10:08 @ 31/05/07
moc pekne. gj
 
crapper 17:36 @ 29/05/07
pekny no .)
 
Jen4 12:00 @ 28/05/07
Quake TODAY! :)
 
cuky 11:48 @ 28/05/07
ezQuake to the b0ne!
 

  Quake.cz komunita na Discor  Quake kalbage 2014  Quake Live - Memorial 3  Praha - TDM LAN   QUAKECON 2013  Když je ta středa  Rozhovor s Tykem
last comments
  Euro Open Cup - Teams  Quake.cz komunita na Discor  Quake 3 Guide - komunita a   Záviděníhodná návštěva id S  Rozhovor s Debtorrem
 
 
 
 
 
back to news

Czech Quake powered by InterneXt