Quake.cz - czech quake fan site
 
Trailers: id Software, Killat0n
Start: Basics, Weapons
Tune it: Config Generator
Master it: Hud Generator
Platform: QL PRISM


 Co je Quake Live?
 Představení QL v Grunex.tv
 Chci zkusit QL


 
Join Us On Facebook!!

TDM PICKUP

Quake 4 guide by Hawr1x

Quake 3 ULTIMATE! guide by X|cht

Jak hrát Q2 ONLINE? by kkubass

QuakeWorld guide for newbies by JohnNy_cz

ezQuake modern Quakeworld client

nQuake QuakeWorld balíček

BREAKDOWN HQ

Quake Defrag Calendar 2007 by TopB

Encyklopedie Dooma a Quake by Pavel Trnčák

www.quakechannel.cz

http://quake2.gamepark.cz

MAXELL's HOMEq4.scene
 Fungování Klanu
K úspěšnému přihlášení do TDM soutěží musíte vytvořit Team o 4 hráčích, v lepším případě má team k dispozici 5.hráče - kouče.

Pro usnadnění komunikace s Adminy a Soupeři musí být v každém klanu jmenována jedna osoba Kapitánem. Ten má na starosti kompletní administraci a komunikaci se soupeři. V krajím případě může tuto funkci zastávat Kouč.

Hlavní úlohou Kouče je organizace teamu ve hře a ustanování taktiky, kterou by měl team za dané situace hrát. Kauč má na starosti domlouvání teamových tréninků.

O tréninku informuje ostatní členy teamu a náhradníka pro případ nenadálých událostí.

Pro větší přehlednost se osvědčil Battle Calendar, do kterého se zapisují  domluvené tréninky. U téninků se vyplácí pravidelnost a užší domluva s některým z teamů.

Valnou věšinu tréninku by jste měli odehrát proti soupeřům, kteří jsou na podobné úrovni. Ve zbylých zápasech by měli být ve větší části zastoupeny teamy, které jsou na vyšší úrovni a zbytek patří slabším soupeřům.

Takto sestavený team obvykle zakládá Klan, který vystupuje pod jednotným názvem a ve hře je definovám tagem. ( Příklad: Necroraisers, NR ) Pro svojí prezentaci ve valné většině používají web a IRC channel na Quakenetu.

K nahlédnutí též doporučuji pravidla pro teamy a zájemnce o získání licence.

Quake Klany se tradičně registrují na ClanRingu, který najdete zde.
- Hawr1x

Autor: 
Text: 


qVr5GdQ7R 07.05 @ 09:30
50279sisi | 3b (4607:40) 1f8MR PATRICK DIONGO SOKI OLINGI COMBAT NA REX BO FIXE DATE BOZUI PLACE BOTIE COMBAT NA BINO MIBALE BATU BA FUTI DROIT D ENTRE MBONGO BOKOZWA REX ATINDELI VIEUX NA YE TSSHKEIEDI ;YO OTINDELI VIEUX NA YO EX GENERAL MUNENE AKOZALA BIEN QUE BOLEKAKA NA BA NET BOSALI TOTALA SOKI EKOLEKA NDENGE NINI COMBAT YANGO NAKOKI KI PRODUIRE COMBAT YANGO BOTIA NUMERO YA TELEPHONE NA BINO TOSOLOLA BA VIEUX BAKOLUKA MBONGO YA IMPERUIM INGETA 112
 
nUrotHaJoYEyl 16.07 @ 08:44
I'm impressed! You've managed the alomst impossible.
 
Hawr1x 18.07 @ 12:23
jojo, az budou pripraveny veskery podklady, ktere chci mit k dispozici pro hráče
 
Kyng 18.07 @ 12:20
Ja bych teda uprime recceno jestli to myslis vazne tydle pravidla a licence a podob, tomu vyhradil vlastni misto na webu jinak se to takle jako novinky strati v dejinach
 
Zubb 18.07 @ 11:54
no offense :) Jenom by me zajimalo, kam celou touhle aktivitou miris. Normalni hraci proste nikdy nebudou hrat masove zrovna kvaka. A organizovani 100 hracu (coz dohromady vsechny dily u nas daji) je podle me zbytecne. Ale to je jenom pohled skeptika, takze optimistum drzim palce a necham se prekvapit stovkama novych kvakeru :)
 
Hawr1x 18.07 @ 11:29
ja chapu, ze tenhle clanek je pod vasi 1337 uroveň, taky neni určen lidem, co se ve scene a herni komunite pohybujou dlouhou dobu.

spis bych prividal nejake dalsi tipy a rady, at to muzu doplnit
 
Zubb 18.07 @ 10:24
... a z railgunu se strili tak, ze vezmes railgun, prepnes si na nej a pak zmacknes tlacitko mysi... :)
 

  Quake.cz komunita na Discor  Quake kalbage 2014  Quake Live - Memorial 3  Praha - TDM LAN   QUAKECON 2013  Když je ta středa  Rozhovor s Tykem
last comments
  Euro Open Cup - Teams  Quake.cz komunita na Discor  Quake 3 Guide - komunita a   Záviděníhodná návštěva id S  Rozhovor s Debtorrem
 
 
 
 
 
back to news

Czech Quake powered by InterneXt