Quake.cz - czech quake fan site
 
Trailers: id Software, Killat0n
Start: Basics, Weapons
Tune it: Config Generator
Master it: Hud Generator
Platform: QL PRISM


 Co je Quake Live?
 Představení QL v Grunex.tv
 Chci zkusit QL


 
Join Us On Facebook!!

TDM PICKUP

Quake 4 guide by Hawr1x

Quake 3 ULTIMATE! guide by X|cht

Jak hrát Q2 ONLINE? by kkubass

QuakeWorld guide for newbies by JohnNy_cz

ezQuake modern Quakeworld client

nQuake QuakeWorld balíček

BREAKDOWN HQ

Quake Defrag Calendar 2007 by TopB

Encyklopedie Dooma a Quake by Pavel Trnčák

www.quakechannel.cz

http://quake2.gamepark.cz

MAXELL's HOMEq4.scene
 Sway > pAjka - Q3A vs. QL
V druhém rozhovoru si představíme jednu ze slečen, které se pohybují v domácí Quake komunitě. Její jméno je Pavla  "pAjka" Procházková a svojí pouť začala v dobách Quake 3 na serveru Game Park. Kam až ji její cesta zavedla se dozvíte na následujících řádkách...

Czech Quake Řekni mi něco o sobě…

Chodím posledním rokem na gymnázium, ráda hraju badminton, ráda čtu, hlavně teda fantasy a sci-fi, sleduju filmy, seriály a poslouchám všemožnou hudbu. Dřív jsem taky tvořila z korálků a bavlnek různé výrobky, ale teď většinu mého volného času trávím u PC. Hraju nebo se pokouším tvořit něco na web (swonalle.cz). Ještě ráda fotím i když foťák nemám nic extra.

Czech Quake A jak jsi se vůbec ke Quakovi dostala?

To už si ani nepamatuju. Hrála jsem ho od mala proti botům. Asi před rokem a půl jsem si vzpomněla, že bych si mohla zkusit zahrát Quake 3 Arenu na netu, tak jsem zašla na Game Park a bylo to.

Czech Quake Hm proti botům… jaký je teda tvůj nejoblíbenější?

Slash

Czech Quake A jak se ti ze začátku na Game Parku hrálo?

Úplně první věc, kterou jsem tam tehdy hrála bylo FREEZE – to jsem trošku nepobrala, ale jedna dobrá duše mi to osvětlila. To se tam hraje skoro pořád a tak mi tam vadí nedostatek TDM. Na Game Parku jsem absolvovala také první duel (tuším, že se Zagrem :D), kdy jsem si uvědomila, že to je tak „trochu“ jiný kalibr než boti. Jinak se tam hraje celkem dobře, akorát mě dostává, jak tam lidi odmítají začít hrát jiné mapy… třeba pro-q3dm6 je tam na denním pořádku…

Czech Quake  Ok, to by bylo na dlouho, spíš mi řekni jak jsi se dostala na lanku, IRC a tak.

Tak na IRC jsem se dostala, když jsem si chtěla zahrát i někde jinde než na Game Parku, takže jsem zkusila nějaké pickupy, kde mi většinou všichni nadávají, že jsem lama, ale taky je super, že tu potkám lidi z jiných zemí, takže jsem si třeba vyzkoušela v praxi i svoji, už skoro čtyřletou, francouzštinu. Na lanku - Trnávku - jsem se prostě domluvila se Siluem a LesTRem, se kterými jsme měli takový mini klan Sukiyaki, že tam pojedem. Akorát mě trochu děsilo, že z lidí, co tam jede, znám osobně jenom hbo a forst3na, ale zase jsem si říkala, že poznám nové lidi.

Czech Quake A tvoje dojmy z QL?

Když jsem o QL slyšela prvně, tak jsem si řekla, že budu věrná Q3A a prostě QL no way. Pak jsem to chtěla aspoň vyzkoušet, ale to mi přineslo samé negativní dojmy, například se mi nelíbil pro mě horší rocket, shaft, který je moc rychlý a kdo má shaft, tak si to hned dává, ale to už se updaty trochu změnilo a vyvážilo, ale celkově se mi prostě víc líbilo staré dobré Q3. Ale zase má QL svoje pozitiva jako je třeba množství hráčů, které se oproti Q3 zvyšuje. Taky se mi líbí lepší možnosti v nastavení grafiky a taky příkazy jako je vyhazování zbrání jsou rozhodně přínosné. Problém je v tom, že se snažím hrát jak QL tak Q3A a to asi není moc dobré míchat.

Czech Quake Máš nějaký hráčský idol?

Já se moc v té vyšší hráčské scéně neorientuju, ale teď jak byly streamy na ESL, tak jsem koukala. Nemám určeného žádného hráče jako nějaký vzor. A idol, jako kdo se mi líbí? Tak Stermy se mi líbí… Celkem často taky říkám, že nemám ráda Coolera, přijde mi totiž, že má nos trošku nahoru, nevím proč, ale samozřejmě jako hráč hraje výborně.

Czech Quake Co pro tebe bylo ve hře nejtěžší?

Asi poprvé doskočit z bridge na rail…

Czech Quake Takže zvládnout pohyb?

No asi jo, ještě to nemám pořádně vychytaný a taky se přizpůsobit tomu co se hraje…mód, mapy… ale na to si člověk zvykne celkem rychle, zatím co ten pohyb je asi to nejtěžší.

Czech Quake S kým se ti hraje dobře a na opak?

Tak ráda hraju s někým vyrovnaným a nerada s někým, kdo mi moc naloží, protože to mě pak přestane bavit. Nejhorší je ale hrát s někým kdo hraje mnohem líp, ale ví, že hraje proti lamě (mně) a tak se tolik nesnaží a nechává mě dávat fragy. Tohle fakt nesnáším.

Czech Quake  Tak a poslední otázka… Miluješ Quakoshe?

Jo :DDDDDDD

Czech Quake  Děkuju za rozhovor a snad tě Quakoshova reakce potěší…

(@Baru) Quakoshi miluješ Pajku?
(+Quakosh) Covece, Baru, mas recht!
- Sway

Autor: 
Text: 


dbXNcy6Kp6 07.05 @ 08:51
Ummm… my daughter is in grade 1 here in BC, Canada and she has hardly any homework. Just a couple tiny books to read each night. Now I’m feeling like she should be doing more… I know it will become more soon en0guh̷o; but still. Is your child in private or public school?
 
Dopik 21.05 @ 21:54
pájka se stala dvakrát větší pornohvězdou než byla a je i na internetu.. týbrďo o/* backu zdar
 
Peta 21.05 @ 21:50
pajtko miluju tě
 
Lol 03.03 @ 00:05
sem ani nevěděl že je pAjKa slečna a ještě k tomu taková kočka xD
 
jajamin 28.02 @ 23:20
pajka jak je tam naaranžovaná na tom fotu))
 
Lahire 23.02 @ 05:18
lesni vila s raketometem ? :D
 
rummz 22.02 @ 17:41
lesni vila....
 
pAjka 22.02 @ 14:50
njn santa me odhadl x)
 
Lahire 22.02 @ 10:37
tak neasi
 
Snt 22.02 @ 00:48
ale hovno.Proto to hraje =)
 
fjo 21.02 @ 21:46
Sluselo by se napsat ze prijala prezdivku Karel aby tak nekazila prevazne muzsky kolektiv a vyhnula se vsudypritomnymu baleni nevyzralych pubescentu.
 
Needy 21.02 @ 18:40
Jen jim dej Sway ! : )))
 
Sway 21.02 @ 17:13
Takže přístě to bude topless Santa a topless Sharp jo? :)))
 
Fatal1 21.02 @ 17:13
UT forever
 
Snt 21.02 @ 17:12
vote yes
=)
 
sharp 21.02 @ 17:11
2ndonded :P

2 sway: nemely by byt fotografie quakerek topless? pro vetsi efekt... :-)
...jen názor...
 
Snt 21.02 @ 17:06
1st ! =D
 

  Quake.cz komunita na Discor  Quake kalbage 2014  Quake Live - Memorial 3  Praha - TDM LAN   QUAKECON 2013  Když je ta středa  Rozhovor s Tykem
last comments
  Quake 3 Guide - komunita a   Záviděníhodná návštěva id S  Rozhovor s Debtorrem  Rozhovor s Debtorrem  Rozhovor s Debtorrem
 
 
 
 
 
back to news

Czech Quake powered by InterneXt