Quake.cz - czech quake fan site
 
Trailers: id Software, Killat0n
Start: Basics, Weapons
Tune it: Config Generator
Master it: Hud Generator
Platform: QL PRISM


 Co je Quake Live?
 Představení QL v Grunex.tv
 Chci zkusit QL


 
Join Us On Facebook!!

TDM PICKUP

Quake 4 guide by Hawr1x

Quake 3 ULTIMATE! guide by X|cht

Jak hrát Q2 ONLINE? by kkubass

QuakeWorld guide for newbies by JohnNy_cz

ezQuake modern Quakeworld client

nQuake QuakeWorld balíček

BREAKDOWN HQ

Quake Defrag Calendar 2007 by TopB

Encyklopedie Dooma a Quake by Pavel Trnčák

www.quakechannel.cz

http://quake2.gamepark.cz

MAXELL's HOMEq4.scene
 Czech Quake & Hit Point
Czech Quake Hit ESL Point

Czech Quake se rozhodl pro podporu aktivit serveru HitPoint.cz, který má na starosti  všem dobře známý miláček objektivů a mikrofonů, Česká republika Ondřej "smOke" Báča.

V rámci turnajů Republic of Gamers se Quake vrací na pole Electronic Sports League. Tentokráte v podobě Quake Live Duel. Báča a jeho team organizují první sérii turnajů, které mají jako dotaci Myš z produkce společnosti Razer, vytvořenou pro Republic of Gamers, značku produktů pro hráče od firmy ASUS.

Je nutno říct, že začátek je poměrně vlažný a po vašem absolování úspěšných čtyřech turnajů a velkém finále pro osmičku nejlepších si nejvíc nejlepší boreček odnese výše uvedenou myš.

Czech Quake si od spolupráce slibuje další mediální podporu komunity a aktivity, které doplní Váš nabušený kalendář o další turnaje, ve kterých o něco poběží. Dále se budeme snažit o optimalizaci jednotlivých turnajů a pomoci při jejich další prezentaci.

Vzhledem k formátu turnaje jsme se rozhodli, že nezařadíme tento turnaj do bodování Czech Quake Open a vy nadále budete moci sbírat ligové body pouze v licencovaných turnajích pořádaných na serverech Grunex a Play Zone.

První turnaj ESL Republic of Gamers vyhrál Slovensko Milan "mino_o" Branický, který si ve finále poradil s Slovensko Martinem "MatoD" Dobrodenkou v napínavém souboji na 2 vítězné mapy. Na třetím místě se umístil Česká republika Petr "myN" Nohel. Rozhovor s vítězem
- Hawr1x

Autor: 
Text: 


Legie 15.04 @ 13:20
novinka číslo 2000 by zasloužila možná něco extra ;-)
 
smOke 14.04 @ 02:37
Prej vlažný... ty licence jedna! ;) Všem aktivním a motivovaným Quake Live hráčům jsou u nás dveře otevřené dokořán, dokonce vám je i sami otevřeme.
 

  Quake.cz komunita na Discor  Quake kalbage 2014  Quake Live - Memorial 3  Praha - TDM LAN   QUAKECON 2013  Když je ta středa  Rozhovor s Tykem
last comments
  Quake 3 Guide - komunita a   Záviděníhodná návštěva id S  Rozhovor s Debtorrem  Rozhovor s Debtorrem  Rozhovor s Debtorrem
 
 
 
 
 
back to news

Czech Quake powered by InterneXt